Turizm

İngiliz acentalar Alanya’yı tanıyor

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkanı olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İngiltere’de faaliyet gösteren ve Alanya’da kampa giren acente temsilcilerini yemekte ağırladı.

İngiliz acentalar  Alanya’yı tanıyor

20 Ekim 2016 21:59
-A

+A

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkanı olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İngiltere’de faaliyet gösteren ve Alanya’da kampa giren acente temsilcilerini yemekte ağırladı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya’yı tanıtma çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İngiltere’de faaliyet gösteren acentelerden 50 kişilik temsilci, Alanya’da kampa girdi. İngiltere’de tatilcilere Alanya’yı tanıtacak ve tatil satacak olan acentelere, aynı zamanda Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkanı olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yemek daveti verdi. Laguna Beach Alya Resort Otel’in ev sahipliğinde verilen yemek davetine TAV Holding Pazarlama Koordinatörü Serkan Karahatay,  ALTAV ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu da katıldı.
YÜCEL: “ALANYA’YI İNGİLTERE’DE DAHA TANINIR HALE GETİRMEK İSTİYORUZ”
Yemek öncesinde bir konuşma yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, acente yetkililerine Alanya’daki tarihi ve doğal güzellikleri anlattı. Başkan Yücel; “Bizler sizlerin de desteği ile Alanya’yı ziyaret eden İngiliz misafirlerimizin sayısını artırmak, Alanya’yı İngiltere’de daha tanınır hale getirmek istiyoruz. Yılın 300 günü güneşli olan Alanya’da, misafirlerimize bütün yıl güvende ve keyifli bir tatil olanağı sunuyoruz. Tatil satan turizm profesyonelleri olarak sizlerden ricamız, Alanya’daki huzurlu yaşam olanaklarını ve olumlu anılarınızı, ülkenizdeki insanlara en iyi şekilde aktarmanız.” dedi.
İngiltere Kültür ve Tanıtma Müşavirliği, Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) ve Gazipaşa-Alanya Havalimanı İşletmecisi TAV Holding’in girişimleriyle ve Meeting Point Turkey’in katkılarıyla düzenlenen organizasyonda, acente temsilcileri Alanya’nın tarihi ve doğal güzellikleriyle tanıştırılacak. Bu etkinlikle acente temsilcilerinin yaşayarak deneyimledikleri Alanya’yı, İngiltere’de daha kolay pazarlayabilmeleri hedefleniyor.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2810 Oy (%74)

  • Hayır : 962 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE

                  AYNA MAGAZİN