Alanya

İKİ MÜJDE

Bölgenin en büyük yatırımlarından biri olarak gösterilen ve projesi ALTSO tarafından hazırlatılan, Büyükşehir tarafından yapımı gerçekleştkirilecek olan Yeni Hal Projesi ihalesi 11 ekim tarihinde gerekleştirilecek.

İKİ MÜJDE

10 Ekim 2016 22:30
-A

+A

Bölgenin en büyük yatırımlarından biri olarak gösterilen ve projesi ALTSO tarafından hazırlatılan, Büyükşehir tarafından yapımı gerçekleştkirilecek olan Yeni Hal Projesi ihalesi 11 ekim tarihinde gerekleştirilecek. Diğer taraftan binlerce öğrenciyi ilgilendiren üniversite sınavlarının ikincisi olan LYS’nin de Alanya'da yapılması için gerekli izin çıkıyor. Bakan Çavuşoğlu'nun devreye girmesi sonucu bu karar önümüzdeki günlerde ÖSYM'den çıkacak.

Alanya ve bölge tarımının gelişimi, köylü ve çiftçinin ürünlerinin değerlendirilmesi açısından bölge için hayati önem taşıyan Yeni Hal Projesi, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin tarafından geçtiğimiz günlerde hazırlatılmış ve hal esnafı tarafından da tam puan almıştı. Bu projenin ihalesi 11 ekim tarihinde Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek. Büyükşehir tarafından yapılacak olan halin sahibinin özel firma değil Büyükşehir olacağına dikkat çeken Şahin, “Tüm detaylar esnafımızın ihtiyaçları dikkate alınarak hesaplandı. Bu projeyi görev süremiz içerisinde ihaleye çıkarabilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Alanyamıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

HAL İHALESİ YAPILIYOR

ALKÜ'den yeni müjdeler


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2451 Oy (%73)

  • Hayır : 890 Oy (%27)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE