Yaşam

İç Mimarlık Kursu

Farklı programların kullanıldığı ve çok sayıda yazılıma ihtiyaç duyulan iç mimarlık konusunda detaylı bir kurs Biladım tarafından verilmektedir.

İç Mimarlık Kursu

21 Ekim 2016 18:19
-A

+A

Farklı programların kullanıldığı ve çok sayıda yazılıma ihtiyaç duyulan iç mimarlık konusunda detaylı bir kurs Biladım tarafından verilmektedir. Hazırlanan İç Mimarlık Kursu ile bu konuda gerekli tüm programların alınması sağlanabilmektedir. Kapsamlı bir şekilde düzenlenen bu kurslar sayesinde mimarlık konusundaki gerekli tüm programların kullanımları kolay bir şekilde sağlanabilmektedir.

Güzel Sanatlar Hazırlık Kursu
Mimarlık konusundaki eğitimler yanında güzel sanatlar konusunda da detaylı eğitimlerin verildiği kurslar Biladım tarafından sunulmaktadır. Özel olarak hazırlanan kurs takviminde derslere konusunun uzmanı eğitmenler girmektedir.
·         Başarılı bir şekilde Güzel Sanatlar Hazırlık Kursu Biladım’dan alınabilmektedir.
·         Bu kurs içerisinde çok sayıda program ve ders bulunmaktadır.
·         Bunlar sayesinde güzel sanatlar bölümlerine hazırlık yapılabilmektedir.

Özel 3d Max Dersi
Günümüzde 3D modelleme oldukça önemlidir. Farklı alanlarda kullanılan bu modellemeler için farklı programlar bulunabilmektedir. Bunlardan en çok kullanılanı ise 3D Max olmaktadır. Bu konuda Biladım Özel 3d max Dersi vermektedir. Programda ileri seviyelere ulaşmak için bu kurstan faydalanmak mümkün olabilmektedir. biladim.com adresinden siteye ulaşabilirsiniz.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2851 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE