Yaşam

Hidayet Kadiroğlu Kimdir?

Hidayet Kadiroğlu Kimdir?

13 Ocak 2017 11:04
-A

+A

Türkiye’nin Eskişehir iline kurmuş olduğu kruvasan tesisi ile birlikte gıda üretimi ve özellikle şekerleme gıdalar konusunda dünyanın en önemli isimlerinden biri haline gelen Hidayet Kadiroğlu Elvan Şirketler Grubu’nun başkanıdır. Genç yaşlarından itibaren babasından kalan çikolata üretimi faaliyetini sürdüren Kadiroğlu günümüzde gıda alanında önemli isimlerinden biri olmuştur.

Elvan Grubu Hangi Sektörlerde Üretim Yapar?
Gıda sektörü alanında faaliyet gösteren şirketler grubu olarak adını duyuran Elvan Grubu; çikolata, şekerleme, gofret ve unlu mamul ürünleri ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Grubun faaliyetlerinde başarılı olmasındaki en büyük pay ise şüphesiz Elvan Grubun başkanlığını yapmakta olan Hidayet Kadiroğlu ismine ait olmaktadır.

İşbirliği ve ARGE Çalışmalarına Katkıları
Sadece Türkiye içinde değil aynı zamanda da dünyadaki gıda sektöründe kendine başarılı bir yer bulmuş olan Hidayet Kadiroğlu bu başarısını dünya genelinde yaptığı işbirliklerine ve özenli ARGE çalışmalarının yapılmasına uygun ortam sunmasına borçludur. Sürekli yükselen grafiği ile birlikte Elvan Grubu dünyada adını daha geniş kitlelere daha sık duyurmaya devam edecek.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2893 Oy (%71)

  • Hayır : 1180 Oy (%29)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE