Sağlık

Hastanede her şey mükemmel

Alanya Devlet Hastanesi’nde tedavi gören Russel Franks adlı bir hasta, tedavi sonrası facebook sayfasından yayınladığı mesaj ile hastaneye teşekkür etti.

Hastanede her şey mükemmel

14 Kasım 2016 21:43
-A

+A

Alanya Devlet Hastanesi’nde tedavi gören Russel Franks adlı bir hasta, tedavi sonrası facebook sayfasından yayınladığı mesaj ile hastaneye teşekkür etti. Franks, “Pazartesi günü hastalandım ve Alanya Devlet Hastanesi’ne gittim. Rahatsızlığım nedeniyle doktorlar yatış önerdi. Hemen 1 saat içerisinde bütün organizasyon yapıldı. Tahlil sonuçlarım çıktığında kendimi hasta yatağında buldum. Bu konuda bana yardımı dokunan doktorlara, hemşirelere, uluslarasası hasta birimi çalışanı olan özellikle Ahmet Girgin, Selahattin Ay ve ekibine çok teşekkür ederim. Hastane çalışanlarına herşey mükemmel sözcüğünden başka ne diyebilirim ki” dedi.
Hasta memnuniyeti ile ilgili bir açıklama yapan Başhekim Dr. Tevfik Yazan, “Hasta memnuniyetiyle ilgili gelen güzel mesajlar ve yorumlar her geçen gün artmakta. Bu da bizi memnun etmektedir. Hastane olarak amacımız hasta ve çalışan memnunniyetidir. Önceliğimiz hastalarımızın en iyi hizmeti alarak hastanemizden memnun ayrılmasıdır” diyerek başta uluslarasası hasta birimi çalışanlarına ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerini iletti.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1096 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE