Siyaset

Gündoğdu: Bizi bölemeyecekler

İzmir'de meydana gelen terör saldırısıyla ilgili konuşan Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu, "Çanakkale ruhunu nesilden nesile taşıyan Şanlı Milletimizi hiç bir terör saldırısı sindiremeyecektir. Ve yine haykırıyoruz son Türk, son nefesini verene kadar bizi bölemeyeceksiniz" dedi.

Gündoğdu: Bizi  bölemeyecekler

5 Ocak 2017 20:05
-A

+AAlanya Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu, Dün İzmir Adliyesi yakındalarında düzenlenen terör saldırısıyla ilgili açıklama yaptı. Sözlerine "Ülkemizi Ateş Çemberi altına alarak ekonomik ve sosyolojik olarak buhran yaratıp yenilgiye uğratacağını sanan eli kanlı şer odakları bilmelidir ki, Türk Milletinin her geçen gün Milli birlik ve beraberliği daha da artmaktadır" diyerek başlayan Gündoğdu, "Çanakkale ruhunu nesilden nesile taşıyan Şanlı Milletimizi hiç bir terör saldırısı sindiremeyecektir. Kahpe oyunların arkadasın da kimlerin olduğunu çok iyi bilmekteyiz. Türkiye Cumhuriyetinin şeref abidesi asker ve Polisleri en üst düzeyde mücadelesini vermektedir. Rabbim Milletimizin üzerinden gölgesini eksik etmesin. Saldırıda şehit olanlara Allah'tan Rahmet yaralılarımıza acil şifalar, Aziz Milletimize baş sağlığı diliyorum. Ve yine haykırıyoruz son Türk, son nefesini verene kadar bizi bölemeyeceksiniz" dedi.
OKUL BAŞKANLARI TOPLANTISI DÜZENLENDİ
Öte yandan  Alanya Ülkü Ocakları Aylık Olağan Okul Başkanları Toplantısı Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu'nun da katılımıyla dün gerçekleştirildi.  Okul Başkanlarının sınav sonuçlarının sunulmasıyla başlayan toplantıyla ilgili bilgi veren Ocak Başkanı Abil Gündoğdu, "Liselerde ki hedef kitle sayımızın her geçen gün arttırılması ve nitelikli öğrenci kadrolarının ocağımızda bir araya toplanmasıyla ilgili bilgiler verdik. Her okul başkanının eğitim ve öğretim hayatları boyunca öncelikle bir Türk gencine yakışır profilde davranışlar sergilemesi gerektiğini belirttik" dedi. - Mert CANTÜRK
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2893 Oy (%71)

  • Hayır : 1180 Oy (%29)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE