Yaşam

Güncel Haberler Takip

Güncel Haberler Takip

11 Kasım 2016 14:30
-A

+A

Güncel haberler her gün içerisinde ne olup bittiğini anında öğrenmenizi sağlayan bir şeydir. Haber yazıldığı anda siteye düşer ve siz daha olayın üzerinden zaman geçmeden olaydan haberdar olursunuz. Zaman geçtikçe olayın ayrıntıları alınır ve ayrıntılarda verilen haberle bağlantılı olarak site üzerinden paylaşılmaya devam eder. İletişim olanakları arttıkça son dakika geçilen haberlerde de zaman süresi git gide kısalmıştır.
Teknoloji Haberleri Nerede Yayınlanır?
Teknoloji haberleri genel olarak haber sitelerinin tamamında yer almaktadır. Ama detaylı teknolojik gelişmeler hakkında haber yapan site sayısı ne yazık ki çok azdır. Her sitede bir teknoloji bölümü olur ve haberler ilgili başlık olduğundan teknoloji başlığının altında sizlere ulaştırılır.
Son Dakika Dünya Haberleri
Dünya haberleri yapabilmek için gelişmiş bir haber ağına ve muhabir sayısına sahip olmak gerekir. bu da ancak kendini gerçekten geliştirmiş www.platinonline.com gibi sitelerin yapabileceği bir haber türüdür. Dünyada yaşanan gelişmeler en hızlı şekilde habere dökülür ve sizlere site üzerinden ulaştırılmaya çalışılır. Siteye yüklenen anlık haberler devamı geldikçe yeni son dakikalar olarak geçecektir.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2850 Oy (%74)

  • Hayır : 976 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE