Yaşam

Gözaltı Morlukları İçin En Doğru Adres Ankara Işık Dolgusu

 Gözaltı Morlukları İçin En Doğru Adres Ankara Işık Dolgusu

5 Şubat 2017 19:17
-A

+A

               
Gözaltı ışık dolgusu, gözaltının deforme olması, yıpranmış bir görüntüye sahip olması, morluklar gibi sorunları ortadan kaldırarak cildin daha temiz ve sağlıklı gözükmesini sağlamak için uygulanan bir metottur.
Işık dolgusu, Hyaluronik asit içeriğine sahip olan dermal bir dolgunun bazı özel işlemlerden geçirilmesiyle çapraz bağların revize edildiği dolgu maddesinin göz çevresine uyumlu bir hale getirilmesi ve göz çevresine uygulanmasıyla gerçekleştirilmiş olur.

Gözaltı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?
Gözaltı ışık dolgusu yapılmadan önce hastanın göz çevresi muayene edilir. Göz çevresindeki hasar, ten rengi ve diğer problemler dikkatle incelenir. Tedaviye başlanmadan önce göz çevresine lokal anestezi uygulanır. Lokal anestezinin etkisini göstermesinden sonraki evre ise göz çevresinin steril olması açısında özel maddelerle temizliği gerçekleştirilir ve doktorun belirlediği plan çerçevesinde ince uçlu enjeksiyonlar ile tedavi malzemesi göz çevresine uygulanmaya başlanır. Yapılan bu işlemden sonra göz çevresinin bir miktar rahatlaması için yine özel bazı maddeler ile göz çevresi temizlenir. İşlem sonrası göz çevresinde kızarmaları engellemek adına kızarıklık önleyici özel bir krem uygulanır ve gözün üzerine pamuk yerleştirildikten sonra bir miktar soğutucu bir uygulama yapılır. Bu uygulama göz çevresini rahatlatır ve kızarıklığa engel olur.

Estetik Operasyonlarda Doğru Doktor Seçimi
Estetik müdahaleler vücutta daha düzenli ve saha sağlıklı bir görüntü oluşturmak adına uygulanan müdahalelerdir. Yapılacak estetik müdahalenin türü ne olursa olsun uzman bir doktor tarafından gerçekleştirilmesi en iyi sonucu almak açısından oldukça önemlidir.
Estetik müdahalede doktor seçiminde dikkat etmeniz gereken ilk şey doktorun yaptıracağınız estetik operasyonunda işinin ehli bir kimse olduğuna emin olmak. İşinin ehli bir doktorun hata yapma şansı çok düşüktür.
Estetik doktorunuzu aynı zamanda çevrenizde ya da internet üzerinde yapacağınız çeşitli ve detaylı araştırmalar sonucu alacağınız tavsiyeler yardımıyla da seçebilirsiniz. Hastaların memnun kaldığı doktorlar üzerinden araştırmalarınıza devam ederek kendiniz için en iyi doktoru tercih edebilirsiniz.
Estetik müdahalede son teknoloji kullanımını tercih eden doktorların hasta memnuniyetini ve sağlığını ön planda tuttuğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple uzman kadro ve son teknoloji ürünü olan malzemeler kullanan estetik merkezleri tercih edilmelidir. Üstün tecrübe ve en son teknoloji ürünü malzemeleriyle hizmet veren Dr. Özgür KOLDAŞ’ın tecrübeleri, yaptığı estetik operasyonları ve Ankara ışık dolgusu hakkında bilgi almak için bu linke tıklayıp öğrenmek istediğiniz her detayı güvenilir bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Dr. Özgür KOLDAŞ, yaptığı ışık dolgusu operasyonlarıyla Ankara ışık dolgusu denince akla ilk gelen isimlerden birisi. Güvenilir, steril, tecrübeli ve son teknolojiye sahip estetik malzemelerine sahip olması sebebiyle estetik operasyonu için en doğru adres.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2844 Oy (%74)

  • Hayır : 974 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE