Siyaset

Gökçek'in istifasıyla ilgili yeni iddia

Melih Gökçek'in 10 Kasım'da gövde gösterisi yaparak görevi bırakmayı planladığı iddia edildi. Gökçek'in ayrıca "Erdoğan'la son bir kez görüşmem lazım" diye ısrarcı olduğu da belirtiliyor.

Gökçek'in istifasıyla ilgili yeni iddia

19 Ekim 2017 21:51
-A

+A

 
 
Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın istifasını istediği 6 belediye başkanından biri olan  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı  Melih Gökçek'in yılan hikayesine dönen istifasıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Buna göre Gökçek, 10 Kasım'da gövde gösterisi yaparak görevi bırakmak istiyor.
 
"ERDOĞAN'LA SON BİR KEZ GÖRÜŞMEM LAZIM"
 
İddiayı  Kanal D Ana Haber muhabiri Seçil Özer dile getirdi.  Ahmet Hakan'ın sunduğu  Kanal D Ana Haber'e bu akşam canlı bağlanan Seçil Özer, Gökçek'in "Erdoğan'la son bir kez görüşmem lazım" diyerek istifa etmediğini söyledi.
 
ANKARALILARI TOPLAYIP, SİNEVİZYONLA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPACAK
 
Kanal D muhabiri, Gökçek'in 10 Kasım'da yapılacak  Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısı sonrasında istifa etmeyi planladığını aktardı. Gökçek'in istifa kararını duyururken belediye çalışanlarının yanı sıra Ankaralıları da davet edeceği bir toplantıda bu zamana kadar yaptığı icraatları sinevizyon gösterisi eşliğinde anlatarak gövde gösterisi yapmayı ve ondan sonra görevi bırakmayı planladığı bilgisi de  Kanal D Ana Haber'de aktarılan detaylar arasında.
 
İSTİFAYI DA O DUYURMUŞTU
 
Kanal D muhabiri Seçil Özer, Gökçek'in istifasının istendiği haberini de ilk duyuran isimdi.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2887 Oy (%72)

  • Hayır : 1115 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE