Yaşam

Genç Odası Özenli Seçim İster

Genç Odası Özenli Seçim İster

5 Ocak 2017 20:49
-A

+A


Çocukluktan çıkıp kendi fikirleri doğrultusunda hayatlarını şekillendirmeye başlayan gençler, artık kendi ihtiyaçlarını da net olarak ifade edebiliyorlar. Genç odası çözümlerinde bu nedenle artık daha çok katılımcı olan ailenin genç üyeleri kendi hobilerinden tuttukları takımın renklerine kadar son derece değişik noktalardan yaklaştıkları odalarının dekorasyonunda özgür bırakıldıkça içlerindeki ruhu da daha iyi yansıtabiliyorlar. Konuya b8u açıdan yaklaşıldığında bir genç odasının tasarımı aile için de son derece önemli bir hale gelmiş olduğu söylenebilir.  
Düğün Paketleri İle Kaliteyi Yakalayın
Yeni evlenenlerin mutlu bir hayat yaşayacakları evlerinin dekorasyonunda mobilya firmaları tarafından geliştirilen düğün paketi uygulaması ile farklı mobilyaların yanı sıra, beyaz eşyaların da içinde bulunduğu avantajlı düğün paketleri ile yeni evlilerin daha ekonomik şartlarda evlerinin eksikliklerini tamamlama fırsatına sahip oluyorlar. Bu paketlerin seçiminde evin diğer mobilyaları da dikkate alınarak yapılması ile ev dekorasyonunda bütünlük yakalanmış oluyor.   
Portmanto Seçiminizde Zevkinize Güvenin
Bir evin gizli kahramanı, kesinlikle portmanto olarak tanımlanan ayakkabı, palto gibi dışarıda giyilen giysilerin bir arada tutulduğu mobilyalardır. Bu mobilyalar özellikle yağışlı havalarda ıslak olarak asılan paltoların, ayakkabıların etkili şekilde havalanmasına destek olacak özelliklerde tasarlanması ile sadece uzun kullanım ömrüne sahip olmakla kalmaz, giysilerin de uzun süre kullanılmasına fırsat vermiş olur.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2853 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE