Eğitim

Final Ortaokulu Açıldı

Final Ortaokulu Açıldı

16 Ağustos 2017 20:51
-A

+A

 
Alanya’da hizmet veren Alanya Temel Lisesi , Alanya Final Özel Öğretim Kursu ve Final KPSS Kursundan sonra şimdi de Özel Alanya Final Ortaokulu  Alanya halkına hizmet verecek. 
 
16 kişilik sınıflarıyla 2017-2018 eğitim sezonunda hizmet verecek olan Özel Final Ortaokulu ‘Butik Okul’ olma  özelliğine sahip. Özel Alanya Final Ortaokulu Kurucusu Necat Küçük, okulu şöyle anlattı: 
“TEOG’a öğrencileri hazırlayan dershane ve etütlerin kapanması sonucu öğrencilerin okul, merdiven altı kurumlar ile özel ders arasında sıkışmasını önlemek amacıyla Final Ortaokulu’na ihtiyaç vardı. Bir de öğrenciler okul- kurs- özel ders arasında koşturmaktan aileleri ile vakit geçiremiyorlardı. Okulumuz böyle bir ihtiyaçtan doğdu.  
 Okulumuz ‘Butik Okul’  özelliğine sahip olduğu için  sınıflarımız 16 kişilik, öğrencilerimiz kalabalıkta boğulmayacak, öğrencilerimizle bire bir ilgilenme şansımız olacak. Ek dersler tekrar çalışmaları, ödev saatleri ve akademik çalışmalarla öğrenciler üst seviyelere çıkarılacak. 
Ayrıca tüm bunları yaparken de ‘Butik Okul’ olmanın yanında okulumuz  hem okul ücretlerinden hem de  devlet teşviklerinden öğrencilerimiz de yararlanabildiği için ‘ekonomik okul’ özelliğine sahiptir. 
Ulaşım da çok kolay. Kipa – Alanyum  arasında, Alanyum’a 125 m uzaklıkta.
Bunları sağlamak için yetkin,  hoşgörülü,  öğrencisine sevgiyle yaklaşan bir idare, öğretmen kadrosu ve rehberlik servisine sahibiz. 
Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2891 Oy (%71)

  • Hayır : 1164 Oy (%29)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE