Alanya

Federasyon Başkanı 'Kapalı Pazar' istedi

Türkiye Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca, Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit ile birlikte Cuma Pazarı'nda esnafın nabzını yokladı.

Federasyon Başkanı 'Kapalı Pazar' istedi

14 Ekim 2016 22:45
-A

+A

Türkiye Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca, Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit ile birlikte Cuma Pazarı'nda esnafın nabzını yokladı. Esnaflarla sohbet edip taleplerini de dinleyen Karaca, kendisini Alanya'nın yerlisi gibi hissettiğini belirterek “Alanya'yı çok seviyorum. Ayrıca Alanya Pazarcılar Odası Başkanımız Hasan Yiğit'i de çok seviyorum. Çok güzel çalışmalar yapıyor. Odanın borcunu bitirdi. Odamızı hak ettiği yere getirdi. Bizde bu konuda üzerimize düşeni yaptık. Zaten bu konuda Alanya'ya geçtiğimiz aylarda geldiğimde söz vermiştim. Odanın federasyona olan geçmişe yönelik tüm borçlarını sildik. Şuanda da ayrıca Türkiye'nin 620 ilçe ve 81 ilin pazarcılar odası başkanlarını Türkler Mahallesi'nde bir otelde konaklatıyoruz. Burada hem Alanya'nın başarısını görmelerini sağlıyoruz, hemde Alanya'mızın tanıtımını yapıyoruz" dedi.
'ADEM BAŞKAN KAPALI PAZAR YERİ YAPAR'
Açıklamasına devam eden Karaca şunları söyledi: "Ben 25-30 yıl öncede Alanya'ya gelip giderdim. Alanya pazarı bıraktığımız gibi devam ediyor. Burada tek bir eksiklik var İnşallah Adem Başkanımızda onu yerine getirecek. Çünkü Alanya'mızda modern bir kapalı pazar yerine ihtiyaç var. Çünkü Türkiye'nin her yerinde artık bu tip pazar yerleri yapılıyor. İnşallah böyle bir pazar yerini yapmak Adem Başkanımıza da yakışır inşallah da yapar." Karaca, "Turizm sektöründe sıkıntı yaşansada pazar esnafının işlerinin iyi olduğunu söyledi. Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit'te, Federasyon Başkanı Karaca'ya teşekkür etti. - Mert CANTÜRK
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2850 Oy (%74)

  • Hayır : 976 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE