Yaşam

Evlilik Terapisi Çiftlere Aradıklarını Sunuyor

Evlilik terapisti dendiğinde çiftlerin soğuk bakmasının nedeni sorunlarını başkalarına anlatmak istememeleridir.

Evlilik Terapisi Çiftlere Aradıklarını Sunuyor

21 Ekim 2016 18:26
-A

+A


Evlilik terapisti dendiğinde çiftlerin soğuk bakmasının nedeni sorunlarını başkalarına anlatmak istememeleridir. Kişiler aile içindeki anlaşmazlıkları çözmek konusunda uzman bir kişi tarafından yardım aldıkları takdirde daha sağlıklı çözümlere ulaşacaklar ve de kendilerini daha huzurlu bir ortamda bulacaklar. Bu terapilere ulaşmanın kolay yolu bu siteyi ziyaret etmekten geçiyor.

Aile Terapisi Danışmalığı Çözüm Odaklı

Aile terapisi, eşinizle, çocuklarınızla daha etkin iletişim kurabilmenize, aile içinde kişilerin birbirlerini daha iyi anlamaları için empati kurabilmelerine yardım etmek amacı gütmektedir. Teknoloji geliştikçe çocuk ile anne, baba, eşler ile birbirleri arasında iletişim daha da zorlaşmaktadır. Aile terapisi danışmanlığı ailenizdeki tüm sorunlarda alternatif çözümlerle size yol gösterecektir.

Hipnozla Zayıflama Yardımcınız Olacak

Hipnoz, telkinle kişilerin uyku ve de uyanıklık arasında bilinçaltlarına istenilen düşüncelerin yerleştirilmeye çalışılmasıdır. Müzik/ konuşma ile kişilerin bilinçaltına yerleştirilen düşünceler, yapmak istedikleri ve yapamadıkları şeylere ulaşmak için tedavi yöntemleriyle uyumlu bir şekilde ilerlemesi sayesinde daha etkili sonuçlara ulaşılabilir. Eğer sizde kilolarınızdan şikayetçiyseniz hipnozla zayıflama yardımcısını skonseptdanismanlik.com sitesinden edinin.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2453 Oy (%73)

  • Hayır : 890 Oy (%27)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE