Antalya

Esnafa ‘Nefes Kredisi’ için bir araya geldiler

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin ile Meclis Başkanı Süleyman Özer Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenci’yi ziyaret etti.

Esnafa ‘Nefes Kredisi’  için bir araya geldiler

11 Kasım 2016 23:46
-A

+A

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Meclis Başkanı Süleyman Özer ile Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Erkan, Ethem Tayfun Kavukcu, Osman Avşaroğlu ve danışman Serhan Sekreter’den oluşan ATSO heyeti Antalya iş dünyasının sorunları ve çözüm önerilerini Ankara gündemine taşıdı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya Milletvekilleri ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yöneticileri ile biraraya gelen heyet, Antalya ekonomisindeki mevcut durumu özetleyen bir dosya ve 25 Kasım’da yapılacak Geleneksel Ödül Töreni davetiyesini sundu. Ayrıca Başkan Davut Çetin, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ev sahipliğinde düzenlenen ‘Nefes Kredisi’ toplantısında biraraya geldi.
Başkan Davut Çetin ise Antalya’ya ilişkin ekonomik göstergeleri paylaşarak, “2016 yılı, Antalya iş dünyası için zor bir yıl oldu. İşletmeler zararlarını geçmiş yıllardaki birikimleri ile karşılamaya çalıştılar. Turizmde ve tarımda güçlü adımlar atılmaz, destek paketleri şimdiden açıklanmaz ise önümüzdeki yılı da kaybetme riskimiz var. Halihazırda birikimlerini tüketmiş olan işletmelerimiz önümüzdeki süreçte bu yıl olduğu kadar direnç gösteremeyeceklerdir. Antalya ekonomisi için atılacak adımlar konusunda sizden ve tüm milletvekillerimizden destek bekliyoruz” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2891 Oy (%72)

  • Hayır : 1136 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE