Siyaset

Enç: Lütfen dikkat edin

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Serik İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği toplantıda Muhtarlarla bir araya geldi.

Enç: Lütfen dikkat edin

10 Kasım 2016 23:05
-A

+A

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Serik İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği toplantıda Muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda muhtarların mahalleleri ile ilgili talep ve sorunları gündeme alındı. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan, AK Parti olarak sahada olmaya gayret ettiklerini ifade etti. Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık ise, “İlçemizin tapu sorunu başta olmak üzere, 22A kadastro çalışmaları gibi birçok alanda çalışmaya devam ediyoruz. Yakında sıcak asfalt tesisimizi de devreye sokacağız. Ayrıca muhtarlarımızla bir kampta bir araya gelerek planlamamıza ve çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.
'PROVOKATİF EYLEMLER OLABİLİR'
AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ise Serik'in büyük bir ilçe olma yolunda ilerlediğini söyledi. Köylerin mahalleye dönüştüğünü kaydeden Enç, "Elbette sorunları da var. Her şey dört dörtlük değil, güllük gülistanlık değil. Hükümet olarak, belediye olarak ve AK Parti olarak, sorunlarınızı çözmek için çalışıyoruz" ifadelerini kullandı. Bazı HDP'li milletvekillerinin gözaltına alınmasını da değerlendiren Enç, "İçeriye alınmaları ile ilgili bir takım provokatif eylemler olabilir. Bunlara da lütfen dikkat edin. Biz vatanın bütünlüğünden yanayız. Bunu hep söyledik, söylüyoruz da. Ama kim bu ülkenin karşısındaysa, kim vatan hainliği yapıyorsa, cezasının verilmesi gerektiğini düşünüyoruz" dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1098 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE