Alanya

En güzel balkon ve bahçe ödüllendirilecek

Vatandaşların çevreye duyarlılığını arttırmak ve kent peyzajına katkı sağlamak için Alanya Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen, “En Güzel Balkon Bahçe Yarışması”yla ilgili hazırlıklar tamamlandı. Yarışma için başvurular 20 Şubat’ta başlıyor.

En güzel balkon ve bahçe ödüllendirilecek

8 Şubat 2017 20:58
-A

+A


En Güzel Balkon ve En Güzel Bahçe olmak üzere iki ayrı kategoride yapılacak yarışlar için başvurular 20 Şubat’ta başlıyor. Yarışmaya katılacak vatandaşlar, 21 Nisan’a kadar başvurularını, Oba Mahallesi’ndeki Alanya Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’ne giderek ya da telefonla yapabilecekler. Yarışmayla ilgili kriterler belediyenin internet sayfası www.alanya.bel.tr’de vatandaşların bilgisine sunuldu.
“VATANDAŞLARIMIZIN ÇEVREYE DUYARLILIĞINI ARTTIRMAK İSTİYORUZ”
Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen En Güzel Balkon, En Güzel Bahçe Yarışması’nın amacının, çevreye duyarlılığı arttırmak olduğunu kaydeden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Başvurular 20 Şubat’ta başlıyor. Yarışma jürisi 2-5 Mayıs tarihleri arasında toplanarak vatandaşlar tarafından yapılan başvuruları değerlendirerek En Güzel Balkon ve En Güzel Bahçe’yi belirleyecek. Dereceye giren balkon ve bahçe sahipleri Belediyemiz tarafından çeşitli ödüllerle onure edilecektir” dedi. Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yarışma başvuru telefonu: 0 242 510 20 60
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2854 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE