Alanya

Duygulandıran mektup

Alanya Belediyesi Oba Kız Yurdu’nu ziyaret eden Başkan Yücel, öğrencilerin gönderdiği teşekkür mektubunu okuduğu. 2016-2017 eğitim-öğretim yılında açılan Oba Kız Öğrenci Yurdu’na yerleşen öğrencilerin yazdığı mektubu hatırlatan yücel duygulanarak öğrencilere teşekkür etti.

Duygulandıran mektup

10 Kasım 2016 00:25
-A

+A

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, merkeze uzak mahallelerdeki öğrencilerin barınma sorununu çözmek için Oba Mahallesi’nde inşa edilen, Alanya Belediyesi Oba Kız Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti. Başkan Yücel’e ziyarette Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül ve Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi Psikologu Esra Yemez eşlik etti.  

“EĞİTİM HERKESİN HAKKI”
Alanya Belediyesi Oba Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan kız öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Yücel, eğitimin önemine vurgu yaparken şunları söyledi: “Alanya Belediyesi olarak merkezdeki vatandaşlarımıza verdiğimiz hizmetleri kırsaldaki vatandaşlarımıza da vermeye gayret gösteriyoruz. Eğitim, geleceğimizin olmazsa olmazıdır. Bu nedenle kırsal bölgelerdeki mahallelerimizde ikamet eden kız öğrencilerimizin okullarına daha rahat erişebilmesi için yurdumuzu inşa ederek hizmete sunduk.” dedi.

BAŞKAN YÜCEL TEŞEKKÜR MEKTUBUNU UNUTMADI
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediyesi Oba Kız Yurdu’ndaki öğrencilerin gönderdiği teşekkür mektubunu unutmadı. Başkan Yücel, 2016-2017 eğitim-öğretim yılında açılan Alanya Belediyesi Oba Kız Öğrenci Yurdu’na yerleşen öğrencilerin yazdığı mektubu hatırlatarak öğrencilere teşekkür etti. Başkan Yücel, mektupta yer alan; ‘’Bizler okuyup öğrenmek; gelecekte iyi yerlerde olabilmek için ailemizi, evimizi bırakıp buraya gelmek zorundaydık. Siz bu yurdu yaptırıp, ihtiyacımız olan bütün imkânları sağladınız. En önemli ihtiyacımız olan ulaşım ve barınmada sizin sayenizde ortadan kalktı. Bu yüzden size çok teşekkür ederiz. Çoğumuz yıllardır yurtta kalıyoruz ama hiç birimiz böyle güzel, temiz ve en önemlisi öğrencilerin bu kadar önemsendiği bir yurtta kalmamıştık. Size söz veriyoruz bu emeklerinizi boşa çıkarmayacağız. Hepimiz derslerimize çok çalışıp başarılı olacağız. Bize sıcak aile ortamını da sağladığınız için tüm arkadaşlarım adına size teşekkür ederim.’’ ifadeleri için bütün öğrencilere teşekkür etti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kız öğrencilerin yurtla ilgili öneri ve ihtiyaçlarını dinlerken isteklerinin en kısa zamanda yerine getirileceğini söyledi.
Haberin Galerisi
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Alanya ulaşımı  araştırılacak

Alanya ulaşımı araştırılacak

19:22 - 21 Kasım 2017

Yine Türkiye Birincisi oldu

Yine Türkiye Birincisi oldu

20:08 - 21 Kasım 2017

3'LÜ TEPKİ

3'LÜ TEPKİ

19:53 - 21 Kasım 2017

Sipahioğlu’nun konuğu Demir

Sipahioğlu’nun konuğu Demir

19:46 - 21 Kasım 2017

REKOR KIRACAĞIZ

REKOR KIRACAĞIZ

20:05 - 20 Kasım 2017

İlk ziyaret Harputlu’ya

İlk ziyaret Harputlu’ya

19:57 - 19 Kasım 2017

THD’den önemli duyuru

THD’den önemli duyuru

19:55 - 19 Kasım 2017

Yücel'e pankartlı teşekkür

Yücel'e pankartlı teşekkür

19:48 - 19 Kasım 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2891 Oy (%72)

  • Hayır : 1136 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE