Yaşam

Drd Filo Hizmetleri

Drd Filo Hizmetleri

5 Ocak 2017 20:44
-A

+A

Araç satın almak yerine araç filosu kirama tercihinde bulunan birçok kişi ve kurum birçok avantaj yakalamaktadır. Bu avantajların başında araçlara yönelik teknik yahut potansiyel riskleri dış kanala aktarabilmek gelmektedir. Bu sayede şirket personellerinin araç filo yönetimine harcadıkları zaman ve enerji asgariye düşürülmesi de şirketlerin performanslarında çok ciddi ilerlemeler kaydedilmektedir. Bunun yanı sıra drd filo ayrıcalığının temin etmiş olduğu güven ile her zaman denetim ve kontrol imkanı sağlanabilmektedir.  Öte yandan araç filosu kiralayan şirketler temel faaliyetlerine daha fazla odaklanabilir ve sektörel olmayan hiçbir yatırım için enerji ve mali yatırım planlamaları yapmak zorunda kalmamaktadır.
Drd Filo İle Profesyonel Kalite
Drd filo ayrıcalığı ile araç bakımları, periyodik bakımlar düzenli olarak yürütülmektedir. Profesyonellik çerçevesinde imzalanan yıllık sözleşmeler ile temin altına alınan karşılıklı güven ilişkisi ile memnuniyet oranı üst düzeye çıkmaktadır.
Drd Filo Kiralama
Sınırsız müşteri memnuniyeti odaklı sektörde var olan drd filo kiralama hizmetleri ile 7 gün 24 saat çalışma fırsatı bulunabilmektedir. Hem kurumsal hem de bireysel hizmet avantajlarından fayda sağlanabilmektedir.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2893 Oy (%71)

  • Hayır : 1183 Oy (%29)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE