Spor

DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK

Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, teleferik ile kaleye çıkan kişi başı ücretin 1 lirasını Alanyaspor’a hibe sözü veren Başkan Yücel’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK

17 Ekim 2017 21:21
-A

+A

Alanyaspor Kulüp Başkanı Çavuşoğlu ve yönetimi, teleferik ile kaleye çıkan kişi başı ücretin 1 lirasını takıma hibe sözü veren Başkan Yücel’i ziyaret ederek destekleri için teşekkür etti. Alanyaspor’un ilçenin yükselen marka değeri olduğunu söyleyen Başkan Yücel de desteklerinin devam edeceğini belirtti. 
 
YÜCEL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ 
Geçtiğimiz hafta açılışı yapılan teleferik ile kaleye çıkan kişi başı ücretin 1 lirasını Alanyaspor’a hibe sözü veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret eden Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Yücel’e teşekkürlerini iletti. Çavuşoğlu Alanyaspor’un ilçenin en önemli unsurlarından birisi olduğunu belirterek Yücel’in de bu bilinçle desteklerini hiçbir zaman esirgemediğini vurguladı. Çavuşoğlu, “Bugüne kadar vermiş olduğu hizmetler bir yana teleferik açılışında kulübümüze vermiş olduğu hibe desteği gerçekten çok önemli. Kendisine kulübümüze verdiği bu önemli destek için teşekkür ederiz” dedi. 

LOVE’DEN KUÇAK DOLUSU SEVGİLER

Alanyaspor’un ilçenin yükselen marka değeri olduğunu söyleyen Başkan Yücel “Şehrimizin tanınırlık oranını yukarıya çekmeye devam ediyor. Bizlerde bu değerimize sahip çıkmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Alanyasporumuza desteklerimiz devam edecek” diye konuştu. Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaret sonrasında Başkan Yücel’e Vagner Love’ın imzasını taşıyan çerçevelenmiş Alanyaspor forması hediye etti. Vagner Love’ın el yazısıyla Portekizce olarak formanın üzerine yazdığı “Adem Murat Yücel’e kucak dolusu sevgilerle” ibaresi ise dikkat çekti.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Alanyaspor 2 eksikle çalıştı

Alanyaspor 2 eksikle çalıştı

20:34 - 22 Kasım 2017

Öğrencilerle buluştular

Öğrencilerle buluştular

20:32 - 22 Kasım 2017

Susic: "İleriye rahat bakacağız"

Susic: "İleriye rahat bakacağız"

19:29 - 19 Kasım 2017

Kral böyle istedi

Kral böyle istedi

18:18 - 19 Kasım 2017

  Alanya Maratonu tanıtıldı

Alanya Maratonu tanıtıldı

19:14 - 12 Kasım 2017

Gol sesi çıkmadı

Gol sesi çıkmadı

19:13 - 12 Kasım 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2893 Oy (%71)

  • Hayır : 1195 Oy (%29)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE