Yaşam

Çocuklarınızın Doğum Günü Sürprizini Parti Sepeti Hazırlıyor

Çocuklarınızın Doğum Günü Sürprizini Parti Sepeti Hazırlıyor

28 Kasım 2016 17:54
-A

+A

Çocuklarınızın kaç yaşına gelirse gelsinler hatırlayacakları günler vardır ve bu günler içinde doğum günleri hep unutulmayacaklar arasında olur. Onların hayal dünyalarının derinliği, sürprizler karşısındaki masum heyecanları, doğum günlerinde arkadaşlarını ve ailelerini yanlarında gördüklerindeki sevinçleri…
Bunların hepsi, bu özel günde onlara daha renkli ve daha özel hissedecekleri bir kutlama hazırlamak için yeterli. Bir çocuğu mutlu etmek, yetişkinlere göre çok daha kolay elbette ama bazen yetişkinler onların çağına ayak uydurmakta ve zevklerini yakalamakta zorlanabilirler. Böyle durumlarda işi daha profesyonel birilerine bırakmak gerekebilir. Mesela Parti Sepeti işte bu ellerdendir.
Parti Sepeti, çocukların ruh dünyalarına en çok hitap eden doğum günü malzemeleri ile onların bile hayalindeki doğum gününden daha iyisini sunmak için hazır. Çocukların zihninde izler bırakacak, belki yıllar sonra hatırladığında tebessüm ettirecek bir hatıranın hazırlığından bahsediyoruz. Böyle olunca da işin ustalarını devreye sokuyoruz. Bu ustaların hazırlıklarından bahsetme vakti.
Parti Sepeti Çocuğunuza Bir Masal Diyarı Sunuyor
Çocukların sınırsız hayal dünyaları ve yine o dünyaya koydukları kahramanları vardır. Yetişkinlerin yakalamakta zorlandığı bir diyar olabilir bu tabii. Mesela kız çocuklarının diyarına şöyle bir bakalım. Karlar Ülkesi’nden Hello Kity’e, Barbie’den Şirine’ye kadar birçok karakter süsler zihinlerini. Erkek çocukları da çok farklı değildir aslında. Bazen Batman olurlar, bazen Spiderman. Bazen bir denizci, bazen bir korsan…
Dediğimiz gibi yetişkinlerin bu diyarı anlamaları çok kolay olmayabilir. Ama Parti sepeti çocuğunuz için hazırlayacağınız doğum günü kutlamasında bu diyarın bütün detaylarını bilerek size hizmet veriyor. Çocuğunuzun cinsiyetine ve onun sevdiği karakterlere göre setler hazırlıyor. Çizgi film karakterlerinin süslediği tabaklardan bardaklara, masa örtülerinden balonlara kadar aklınıza gelebilecek her detay burada. Bu doğum günü malzemeleri ile çocuğunuzun en mutlu olacağı konsepti oluşturuyor.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Temizlik Şirketi

Temizlik Şirketi

19:21 - 20 Ağustos 2017

Amorak İçin Aksesuar Satışı

Amorak İçin Aksesuar Satışı

18:46 - 16 Ağustos 2017

Yepyeni Bir Masaj Deneyimini Sizlere Yaşatıyoruz!

Yepyeni Bir Masaj Deneyimini Sizler…

19:17 - 15 Ağustos 2017

El Kuklası Nedir?

El Kuklası Nedir?

20:43 - 13 Ağustos 2017

Motosiklet Montunun Önemleri

Motosiklet Montunun Önemleri

20:41 - 13 Ağustos 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2772 Oy (%74)

  • Hayır : 951 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE

                  AYNA MAGAZİN