Yaşam

CİLT BAKIMI VE SAÇ

CİLT BAKIMI VE SAÇ

26 Aralık 2016 13:40
-A

+A

Saç modelleri için yeni sezonda sıra dışı kesimler yapılıyor. Son zamanlarda çok fazla model olan kısa saçlara özel tasarımlar düşünüldü. Genelde açık renk tonlu bayanlarda çok hoş duran kısa saç modelleri için işi bilen kuaförlerden hizmet almak gereklidir. Saç kesimi için sürekli kuaför değiştirmemeniz lazım. Her zaman kesim yapılacak olan ve kaliteli olan kuaförlerden hizmet almakla güzel görünmek adına çok önemlidir etkendir. Birçok insansın tercih ettikleri kısa ve uzun saç modelleri her zaman kabarık fön kullanılır.

Düz ve kıvırcık olan saçlarda kesinlikler her duştan sonra bakım yapmak gereklidir. Bakımsız hiçbir saç güzel durmaz ve uzun süre de kullanılmaması gerekir. Moda hızla ilerlerken her bir kıyafetlere saç tokaları üretildi. Buna paralel olan her saç modeli için uygun toka bulabiliriz. Toka koleksiyonlarımıza özel üretilen tokalarda saçın bakımlı durmasına yardımcıdır. Günümüz modasına uygun düz saç modelleri dinamik yapınıza canlılık katacak şekilde yapılmalıdır. Yüzme esnasında bile düz sacı olursa rahat edersiniz. Yani düz saçları deniz suyu asla etkilemez. Kolayca taranması sağlanır.

Düz sacı olmayan hanımlar brezilyan fönü ile bu işe kalıcı çözüm bulmaktadır. Saç bakımın da dışında cilt bakımı düzenli olması gereklidir. Cilt bakımı ürünlerinde tırnak, el, yüz, ayak ve bacaklar için birçok ürün üretildi. Alışveriş merkezlerinde ve internette artık bu ürünlerin siparişlerini çok kolay veriyoruz.
 
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2893 Oy (%71)

  • Hayır : 1183 Oy (%29)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE