Belediye

Cikcilli’deki park yenilendi

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Cikcilli Mahallesi 215 Sokak’ta bulunan yeşil alan içerisindeki eskiyen çocuk parkını tamamen yenileyerek daha işlevsel hale getirdi.

Cikcilli’deki park yenilendi

14 Şubat 2017 21:29
-A

+A


Mahalle ve kırsal alanlardaki mevcut parklarda ek ve tamiratların yapılmasının yanı sıra çocuklar için oyun alanlarına da ihtiyaç olan bölgelerde yeni oyun grupları kuruluyor. Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Başkan Yücel’in talimatıyla şehirde çocuk oyun alanı olmayan mahalle bırakmamak için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Cikcilli Mahallesi 215 Sokak’ta yeşil alan içerisinde eskiyen çocuk parkı tamamen yenilenerek daha işlevsel hale getirildi.
PARK TAMAMEN YENİLENEREK GELİŞTİRİLDİ
Cikcilli Mahallesi 215 Sokak’ta bulunan ve kullanılmaz hale gelen park tamamen yenilenerek oturma alanları, kale konseptli çocuk oyun grubu, zıp zıp, salıncak ve yetişkinler içinde dış mekân fitness spor aletleri konularak vatandaşların hizmetine sunuldu. Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar; “Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı bir nesil olarak yetişmesi için çocuk parkları ve spor alanlarının her mahallemizde çoğaltılması adına çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Meral Geyik 15 Şubat 2017 15:51

Emeği gecenlere teşekkür ediyoruz

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2854 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE