Yaşam

Cast Ajans Size Hayallerinizin Kapısını Aralıyor

Cast Ajans Size Hayallerinizin Kapısını Aralıyor

4 Kasım 2016 17:29
-A

+A

İnternetin alıp başını gittiği günümüzde bile televizyonun ev eğlencesindeki yerini sarsabilen bir eğlencelik çıkmamış görünüyor. Küçük yaşlardan itibaren izlediği dizilerdeki, filmlerdeki, eğlence programlarındaki yüzleri taklit ederek büyüyen yeni nesil sürekli olarak oyuncu olmak istemektedir. Ekranda gördükleri meşhur kişilerin yerlerine kendilerini koyan gençlere oyunculuk eğitimi veren birçok ajans vardır. Burada önemli olan iyi bir oyunculuk eğitimi alarak bu zor ve sürekli değişen televizyon sektöründe kalıcı olabilmektir. Bunun için de mutlaka profesyonel eğitim veren, etik değerleri olan, bu alanda tecrübeli, portföyü geniş bir ajans ile çalışılmalıdır ki hayalleriniz suya düşmesin. Cast Ajans, bu firmalardan olup bu alanda 10 yıldır hizmet vererek onlarca yüzün meşhur olmasını sağlamış, sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.
Sanatçının Okulu Oyunculuk Ajansı
Kolay yoldan meşhur ve zengin olmak isteyen yüzlerce kişinin hayal kırıklığına uğrayarak geri döndüğü televizyonculukta oyunculuk ajansı olmadan kendi ayaklarınız üzerinde duramazsınız. Oyunculuk konusunda deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşan bir ekip tarafından oyunculuk dersleri almalısınız ki sürekli aranan bir oyuncu olun. Bu dersler beden dili eğitiminden diksiyona, ses eğitiminden hitabete kadar geniş bir sahaya yayılmıştır ve ciddi bir şekilde ders takibi gerektirmektedir.
Kimler Oyunculuk Başvurusu Yapabilir?
Oyunculuğu bir zevk değil bir meslek olarak gören, sesine, fiziğine, teatral yeteneğine güvenen, özgüveni yerinde, sahne korkusu olmayan herkes oyunculuk başvurusu yapabilir. Ancak bunun basit ve kolay bir süreç olmadığı baştan bilinmeli yeri geldiğinde dans eğitimi alınacağı, bazı roller için dövüş eğitiminden geçmek zorunda olunacağı baştan kabullenilmeli ki ileride bir sıkıntı yaşanmasın. Eğer siz de oyunculuk hayali kuruyor ve nereye müracaat edeceğinizi bilmiyorsanız castistanbul.com adresine girebilir, önünüzde açılan şöhret yolunda ilerleyebilirsiniz.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Kusursuz Cilt İçin Ottoman Body

Kusursuz Cilt İçin Ottoman Body

21:26 - 24 Nisan 2017

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

11:23 - 23 Nisan 2017

Banko Kuponlar

Banko Kuponlar

13:04 - 21 Nisan 2017

Yüzükler

Yüzükler

09:44 - 21 Nisan 2017

Çakmak Ve Sigara Çeşitleri

Çakmak Ve Sigara Çeşitleri

18:19 - 15 Nisan 2017

Medyum Yusuf Yorumları

Medyum Yusuf Yorumları

14:00 - 19 Nisan 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2559 Oy (%74)

  • Hayır : 918 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE