Yaşam

Çantada Yeni Trend: Bez Çanta

Bez çanta, çevreci eğilimlerin ağırlık kazandığı, küresel ısınma tehdidi altında çevreye karşı duyarlı alternatiflerin geliştirildiği dünyamızda; doğal, tekrar kullanıma uygun ve geri dönüştürülebilir olması açısından giderek kullanım alanı genişleyen bir üründür.

Çantada Yeni Trend: Bez Çanta

4 Kasım 2016 17:29
-A

+A


Bez çanta, çevreci eğilimlerin ağırlık kazandığı, küresel ısınma tehdidi altında çevreye karşı duyarlı alternatiflerin geliştirildiği dünyamızda; doğal, tekrar kullanıma uygun ve geri dönüştürülebilir olması açısından giderek kullanım alanı genişleyen bir üründür. Mağazalarda, marketlerde ve ihtiyaç duyulan daha birçok yerde taşıma çantası olarak bez çanta kullanımı yaygınlaşmaktadır. İpli, el geçmeli, körüklü, kulplu ve pek çok çeşit dizaynıyla bez çantalar; hem doğaya zararsız olması, hem kullanımdaki rahatlığıyla bir sürü firma tarafından tercih ediliyor. Plastik torba ve naylon poşetlerin doğaya verdiği zararı önlemek için alternatif olarak üretilen bez ürünler, kullanıcılar tarafından da hem alışverişlerde, hem günlük hayatta beğeniyle kullanılmaktadır.
Tanıtımın En Kolay Yolu Promosyon Çanta
Bez çantaların reklamla buluşmasıyla ortaya çıkan promosyon çanta ise, üzerine bir ürüne uygun slogan, simge, marka vb. baskısı yapılmış çeşitli modellerde ürünlere verilen isim. Firmanızı, markanızı, ürününüzü tanıtmanın maliyeti düşük, etki alanı yüksek, üstelik de doğal bir yolunu arıyorsanız, promosyon çantalar sizin için uygun tercih olacaktır. Aldığı ürün, kendisine ilgi çekici bir tasarıma sahip bir paketle teslim edilen tüketicinin elbette ilgisi uyanır.
Değişik model ve boyutlardaki promosyon bez çantalar, çevre dostu, uzun ömürlü ve şık ürünlerdir. Netpak Ambalaj’ın, internet sitesinde de örneklerini görebileceğiniz promosyon bez çanta dizaynları oldukça ilgi çekicidir.
Koton Çanta Farkı
Bez çantaların tela, jüt, koton (ham bez) gibi farklı kumaşlarla üretilmiş modelleri mevcuttur. Koton çanta, hem sağlam hem şık olması bakımından sıkça tercih edilmektedir.
Netpak Ambalaj’ın ürettiği doğa dostu, geri dönüşüme uygun, baskılı, çeşit çeşit bez çanta modelleri; bezcanta.com internet sitesindeki online katalogda sergilenmektedir. Ayrıca aynı siteden, firma hakkında bilgi edinilebildiği gibi, referanslar incelenip, sitede verilen telefon numaralarıyla sipariş verilebilmektedir. Siparişler, en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Manavgat Temizlik Şirketleri

Manavgat Temizlik Şirketleri

01:41 - 23 Haziran 2017

BOSNA HERSEK ÜNİVERSİTELERİ

BOSNA HERSEK ÜNİVERSİTELERİ

07:26 - 19 Haziran 2017

Yazlık Pijama Takımları

Yazlık Pijama Takımları

11:45 - 18 Haziran 2017

Hot Shapers Biber Jeli Sipariş

Hot Shapers Biber Jeli Sipariş

22:46 - 15 Haziran 2017

Alanya Tıkanıklık Açma

Alanya Tıkanıklık Açma

12:53 - 10 Haziran 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2728 Oy (%75)

  • Hayır : 931 Oy (%25)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE