Antalya

C plaka dağıtımı başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin öğrenci, ücretsiz servis ve personel taşımacılığı ile ilgili hak sahiplerine C plaka dağıtımı başladı. 15 Kasım son gün.

C plaka dağıtımı başladı

8 Kasım 2016 00:31
-A

+A

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin öğrenci, ücretsiz servis  ve personel taşımacılığı ile ilgili hak sahiplerine C plaka dağıtımı başladı. 15 Kasım son gün.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kestel’de bulunan Alanya Şube Müdürlüğü’nde araç sahiplerinin talebi nedeniyle yoğunluk yaşanıyor. Şuana kadar 698 hak sahibinden  yaklaşık 400’e yakınının plakalarını aldığı belirtildi. Hak sahiplerinin bir an önce plakalarını alması istendi. Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, C plaka hak sahiplerinin 15 Kasım’a kadar Alanya Hizmet Birimi’ne uğraması gerektiğini hatırlatarak, “Tahdit almayan araçlar hakkında 15 Kasım’dan itibaren denetimler başlayacak. C plakaların dağıtılmasıyla korsan taşımacılık son bulacak. Servis esnafı kardeşlerimizin denetimlerde mağdur olmamaları için bir an önce C plakalarını almalarını istiyoruz.” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2386 Oy (%73)

  • Hayır : 878 Oy (%27)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE