Yaşam

Burun Ucu Estetiği

Burun Ucu Estetiği

22 Kasım 2017 23:44
-A

+A

Burun Ucu Estetiği İle Bambaşka Görünüm
 
            Yüzün genel görünümünü çok ciddi derecede etkileyen burun ucu estetiği, birçok kişinin başvurduğu önemli operasyonlardan biridir. Dışarıdan bakıldığı zaman ya da gülerken meydana gelen sinirli, asosyal ve çirkin görünümden; şirin ve sempatik bir görünüme çevrilebilen işlem https://www.gokhanhaytoglu.com/burun-ucu-estetigi.html adresinde de belirtildiği gibi burun ucu estetiği ile mümkündür. Burun ucu desteği zayıf olan ve burun ucu aşağıya doğru düşük olan kişilerde uygulanan burun ucu estetiği, ifade değişikliği yaratması nedeni ile çok dikkat çekmektedir.
 
            Burun ucu, genel yüz görünümde en çok dikkat edilen alanlardan biridir. Burun ucu estetiği ile gözler arasındaki mesafede herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Ancak genel olarak yüz yapısı daha sempatik ve daha güzel olmaktadır.
 
            Öncelikle https://www.gokhanhaytoglu.com/burun-ucu-estetigi.html aracılığı ile başvuran kişilere ideal burun ucu seçimi yapılır. Bu aşamada kişinin istekleri de temel alınarak yüz yapısına en uygun burun ucu seçimi belirlenir. En yaygın görülen şekil bozukluklarından bazıları şunlardır: Burun ucu genişliği, burun deliğinde asimetri, burun ucunda düşüklük, mandal sıkıştırmış şeklinde duran burun ucu. Hastalarda görülen bu burun ucu şekil bozuklukları, kişilerin ciddi anlamda psikolojisi bozabilmektedir. Bu nedenle Opr. Dr. Gökhan Haytoğlu tarafından uygulanan buru ucu estetiği ile kişiler bambaşka bir görünüme kavuşmaktadır.
 
 Burun Ucu Estetik Uygulaması
 
            Burun ucundaki kıkırdakların şekillenmesini sağlayan burun ucu estetiği ile üst kısımda bulunan kemiklere herhangi bir müdahale yapılmamaktadır. Hem lokal hem de genel anestezi ile yapılabilen burun ucu estetiği, burun ucunun sivriltilmesini ve istenilen şekle sokulmasını sağlar.
 Diğer burun ameliyatlarına göre çok daha kısa sürede iyileşen burun ucu estetiği sonrasında burun çevresinde morarma, şişme ya da farklı yan etkiler görülmemektedir. Çok iyi sonuçlar alınan burun ucu estetiği için https://www.gokhanhaytoglu.com/burun-ucu-estetigi.html adresini ziyaret edebilirsiniz.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Kentsel Dönüşüm Kredisi

Kentsel Dönüşüm Kredisi

22:12 - 1 Aralık 2017

Halı Modelleri

Halı Modelleri

22:11 - 1 Aralık 2017

Aşık Etme  Duasına Başvurun

Aşık Etme Duasına Başvurun

17:05 - 5 Aralık 2017

Antalya Boşanma Davası

Antalya Boşanma Davası

23:53 - 2 Aralık 2017

Alanya Haberi burada

Alanya Haberi burada

22:44 - 2 Aralık 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2918 Oy (%67)

  • Hayır : 1408 Oy (%33)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE