Güncel

BİRLİK ÇAĞRISI

BİRLİK ÇAĞRISI

5 Eylül 2017 00:13
-A

+A

Bayramda Alanya ve Antalya'nın bazı ilçelerinde halkla buluşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu her gittiği yerde birlik ve beraberlik mesajları verdi. Fitneye gerek olmadığına dikkat çeken Bakan Çavuşoğlu, “Bencillikle olmaz, fitne şeytandandır. Fitneye de kanmayacağız. Birbirimizin arkasından konuşmayacağız, iftara atmayacğız, yalan söylemeyeceğiz. Dürüst olacağız, samimi olacağız, içten olacağız, doğal olacağız doğal. Ak Partiliye bu yakışır, Ak Partiliye kenetlenmek yakışır” dedi.
 
TAZİYEYE KATILDI
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla geldiği baba ocağı Alanya'da Emine Özmüftüoğlu Camii'nde bayram namazını kıldı. Bakan Çavuşoğlu, cami çıkışında kendisine ikram edilen iki bisküvi arasına sıkıştırılmış lokumu yedi. Çocuklara koruması aracılığıyla 20'şer lira bayram harçlığı veren Çavuşoğlu, bayramın birliği ve kardeşliği güçlendirmesi dileğinde bulundu. Çavuşoğlu, sonrasında AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın'ın vefat eden kayınbiraderi Hüseyin İdrisoğlu'nun taziyesine katıldı.
"DÜRÜST VE SAMİMİ OLACAĞIZ"
Çavuşoğlu, Alanya'nın ardından Ak Parti Antalya İl Başkanlığı'nın düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı. Burada konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Bakan Çavuşoğlu, “Büyük hedeflerimiz için güçlü olmalıyız. Sadece iyi niyetli olmamız yetmez. Siyasette, davada biz var, ben yok. Yani öyle ‘Ben tek başıma olacağım, benim sözüm geçecek, ben bakanım, ben şuyum’ olmaz. Bencillikle olmaz, fitneye gerek yok, fitne yapmayacağız. Fitne şeytandır. Fitneye de kanmayacağız, birbirimizin arkasından konuşmayacağız, iftara atmayacağız, yalan söylemeyeceğiz, dürüst olacağız, samimi olacağız, içten olacağız, doğal olacağız doğal. Ak Partiliye bu yakışır. Ak Partiliye kenetlenmek yakışıyor!” şeklinde konuştu. 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Avokado kralı TBMM’de

Avokado kralı TBMM’de

19:51 - 17 Kasım 2017

Sempozyum Alanya’da başladı

Sempozyum Alanya’da başladı

19:44 - 17 Kasım 2017

HEDEFLERE  ULAŞACAĞIZ

HEDEFLERE ULAŞACAĞIZ

19:49 - 15 Kasım 2017

Mavi Bayrak başvuruları başladı

Mavi Bayrak başvuruları başladı

20:03 - 14 Kasım 2017

ALTERNATİF ŞART

ALTERNATİF ŞART

19:39 - 14 Kasım 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1104 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE