Yaşam

Bilinçaltınız İmkansızı Başaracak: Hipnozla Sigara Bırakma

Bilinçli halinizden sıyrılıp telkinlere daha açık bir hale geldiğiniz uyku/ uyanıklık arasındayken sorgulamadan kabul edebilmenizi sağlayan bilinçaltınıza gönderilen düşünceler istediklerinize bir adım daha yaklaştırıyor.

Bilinçaltınız İmkansızı Başaracak: Hipnozla Sigara Bırakma

21 Ekim 2016 18:29
-A

+A


Bilinçli halinizden sıyrılıp telkinlere daha açık bir hale geldiğiniz uyku/ uyanıklık arasındayken sorgulamadan kabul edebilmenizi sağlayan bilinçaltınıza gönderilen düşünceler istediklerinize bir adım daha yaklaştırıyor. Hipnoz sayesinde istenilen düşünceler bilinçaltına yerleştirilebilir. Sigara bağımlılığından kurtulmak için hipnozla sigara bırakma belki de aradığınız çözüme size ulaştıracak? Hipnozun olumlu etkilerini anlamak için bu siteyi mutlaka ziyaret edin.

Pedagog Yardımı Olmazsa Olmaz

Pedagoglar, çocukların aşamadıkları psikolojik sorunlarla içlerine kapanıp gelecekte daha büyük sorunlar yaşamasına engel olmak için en büyük destekçisi oluyorlar anne babaların. Çocuklarla anlaşmak, onların ihtiyaçlarını anlamak her zaman mümkün olmuyor. Çünkü onlar kendi oluşturdukları dünyadaki iletişim şekliyle anlatmaya çalışsalar da bunu bir uzman yardımı olmadan anlamak oldukça zor. Pedagog yardımı almak için bu siteyi kullanmanız çözümün bir parçası.

Çocuğunuza Uzman Yardımı: Çocuk Psikoloğu

Çocuğunuzun iç dünyasına kapanıp, hayata baktığı pencerelerin buğulanmasına izin vermeyin. Onlar sıkıntılarının ne olduğunu, psikolojik- fizyolojik olarak neye ihtiyaçları olduğunu ne anlayabilirler ne de anlatabilirler. Fakat bir çocuk psikoloğu onların aslında nelere ihtiyaç duyduğunu çeşitli metodlarla anlayabilir ve çözümü de gene çocuklara uygun şekle onlar dönüştürebilir. skonseptdanismanlik.com ile çocuğunuzu sıkıntılarından kurtarın.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2451 Oy (%73)

  • Hayır : 890 Oy (%27)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE