Yaşam

Beylikdüzü Satılık Daire Alıcılarının İştahını Kabartıyor

İstanbul’un hızla büyüyen ilçelerinden biri olan Beylikdüzü, yapımı yeni tamamlanarak satışa sunulan binaların da devreye girmesi ile birlikte emlak piyasasında dikkat çeken bilgelerden biri haline geldi.

Beylikdüzü Satılık Daire Alıcılarının İştahını Kabartıyor

4 Kasım 2016 17:28
-A

+A

İstanbul’un hızla büyüyen ilçelerinden biri olan Beylikdüzü, yapımı yeni tamamlanarak satışa sunulan binaların da devreye girmesi ile birlikte emlak piyasasında dikkat çeken bilgelerden biri haline geldi. Yüksekokul öğrencileri ve öğretim görevlilerinin yoğun olarak ilgi gösterdiği Beylikdüzü satılık daire arayışında olan kişilerin ve yatırımcıların iştahını kabartmaya devam ediyor. Son derece modern yaşam alanları ile modern kentsel mimari konusunda önemli detayların yer aldığı bölge, toplu taşıma hizmetlerinin de gelmesi ile birlikte daha da değer kazandı. 
Bahçelievler Satılık Daire Taleplerini Bekliyor
İstanbul’un eski semtlerinden biri olan Bahçelievler, kentsel dönüşüm ile yenilenen binaların yanı sıra, büyükşehir belediyesi tarafından hassasiyetle yürütülen arsa üretim projeleri ile kazanılan alanlara yapılan lüks konutlarla adeta yeni bir çehreye kavuşuyor. Bu yenilenme hareketi ile özellikle yeni binalarda oluşan taleplerle, Bahçelievler satılık daire arayanların yıldızı haline geldi. Konutların hızlı bir şekilde satılmaya başlamasında bankaların uyguladığı düşük faizli konut kredilerinin yanı sıra, ev sahibi olmak isteyenlere devletin vermiş olduğu desteğin de büyük önemi olduğu bir başka gerçek. 
Esenyurt Satılık Daire Fiyatları İle Dikkat Çekiyor
Avcılar ilçesi ile birlikte, bölgede yıldızı parlayan bir başka ilçe ise Esenyurt. Özellikle iş yerlerinin sanayi sitelerine çekilmeleri ile birlikte oluşan alanlarda hızla yapılan yeni ve konforlu konutlar, özellikle üniversite bölgesi olarak bilinen Üniversiteye ve ana arterlere yakın bölgelerde oldukça yüksek fiyatlardan alıcı buluyor. Bölgede yapılması planlanan konutların maketten satış yöntemi ile kısa sürede tamamının satılması bölgenin gelecekte de büyük pirim yapacağının en önemli göstergesi halene geldi. Esenyurt satılık daire arayışında olanlara 2+1 den 4+1 ve dubleks daire seçeneklerine kadar farklı büyüklükte konutlar sunuyor. Satılık daire arayışında olanlar için en avantajlı fiyatlarla konut sahibi olma fırsatı zingat.com internet sitesinde yapılacak detaylı inceleme ile yakalanabilir.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1096 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE