Siyaset

Bayramda hedeflerini açıkladılar

Bayramda hedeflerini açıkladılar

5 Eylül 2017 00:20
-A

+A

 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanlığı’nda Kurban Bayramı’nın dördüncü gününde bayramlaşma programı düzenlendi. 
İl binasındaki bayramlaşmaya, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, MHP Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, İl Başkanı Mustafa Aksoy, kadın kolları başkanı, gençlik kolları başkanı ve çok sayıda partili katıldı.
Programda konuşan İl Başkanı Mustafa Aksoy, mevcut binalarında son bayramlaşmayı yaptıklarını belirterek, 6 ay sonra yeni parti binalarına kavuşacaklarını kaydetti.
"ANTALYA'YA 3 HİLALİ DİKECEĞİZ"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin FETÖ’ye karşı önce ve sonrasındaki duruşunu tarih sayfalarının yazdığını kaydeden Yurdakul,“ MHP’nin çizgisi vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünün sağlanması aynı zamanda Türk milletinin yanında olmasıdır. MHP’nin Türk siyasi hayatı için önemlidir. Antalya’da MHP’nin şahlanışa doğru gidiyor, tertemiz bir sayfa açarak büyük bir sinerji oluşturduk. Bu sinerji giderek büyüyor. Bu artan sinerji çeşitli bizi istemeyen kesimler tarafından da kıskanılıyor. Bırakın kıskansınlar. Biz Türk milleti için varız. Hep birlikte daha ileriye gideceğiz. ‘Önce Ülkem ve Milletim’ ilkesiyle hareket ederek Antalya’ya 3 hilali dikeceğiz.”ifadelerine yer verdi.
"BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU"
Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, birlik ve beraberliğin tesisi için bayramları vesile kılarak hep birlikte hareket etme kabiliyetinin geliştirilmesi gerektiğini vurguladı.
Bu görevin en başta siyasilere, devlet adamlarına, sorumlulara düştüğünü kaydeden Günal, “ Türk dünyasında yaşananlar, Arakan’da Müslümanlara yapılan zulümü görüyoruz. Nerede bir savaş kavga varsa orada ya Türk ya Müslümanları görüyoruz. Bizim olduğumuz yerde vesayet savaşları devam ediyor. Başka yerlerdeki hemen çözülüyor. Manevi değerlerimizi koruyarak geleceği güvenle bakacak çalışmalar yapmalıyız. Bayramları da bunlara vesile kılarak, kutuplaşmayı, bölünmeyi ayrışmayı önleyecek ama geleceğe umutla bakmayı sağlayacak birlik beraberlik ruhunu tesis edecek vesileler olarak bakmalıyız.”diye konuştu. Konuşmaların ardından milletvekilleri ve parti yönetimi, partililerle bayramlaştı.
 
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1104 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE