Belediye

Batı bölgesine iki yeni park

Batı bölgesine iki yeni park

7 Ağustos 2017 21:12
-A

+A

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in “merkez ve kırsalda parksız mahalle kalmayacak” talimatıyla çalışmalarını sürdüren ekipler, son olarak Yenice ve Burçaklar mahallelerinde 2 yeni parkın yapımını tamamladı.
Alanya Belediyesi merkez ve kırsal mahallelere yaptığı hizmetlere aralıksız devam ediyor. Son olarak Burçaklar ve Yenice mahallelerine 2 yeni park kazandırıldı. Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, parksız mahalle kalmaması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
OYUN GURUPLARI TAMAM SIRADA PEYZAJ VAR
Alanya Belediyesi, çocuklar için oyun alanlarına ihtiyaç olan bölgelerde yeni oyun gurupları kuruyor. Çalışmalar kapsamında Yenice ve Burçaklar mahallelerinde çocuk oyun gurupları, salıncak ve tahterevallilerin montajları tamamlandı. Her iki parkında ilerleyen günlerde çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışları da tamamlanarak çocukların ve ebeveynlerinin hizmetine sunulacağı açıklandı.
“EĞLENİRKEN ÖĞRENECEKLER”
Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar yaptığı açıklamada; “Merkez mahallelerimizdeki gibi kırsal mahallelerimizdeki çocuklarımız da bizim için çok önemli. Başkanımız Adem Murat Yücel’in talimatıyla, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız hem eğlenip güzel vakit geçirebilecekleri hem de eğlenirken öğrenebilecekleri alanların her mahallemizde olması için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2848 Oy (%74)

  • Hayır : 975 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE