Güncel

Başsavcıya büyük terfi

Başsavcıya  büyük terfi

5 Temmuz 2017 01:02
-A

+A

Alanya'da göreve geldiği günden bu tarafa başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Musa Taşkın, HSK kararı ile Ankara'ya Yargıtay Cumhuriyet Savcısı olarak atandı. 
 
Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) yaz kararnamesi ile yaklaşık 4 yıldır Alanya Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Musa Taşkın, Yargıtay Cumhuriyet Savcısı olarak atandı. Alanya'daki başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren Taşkın'ın terfisi Alanya'da büyük sevince neden oldu. 
FAZLASIYLA HAK ETTİ
Alanya'da terör örgütü FETÖ'cülerin kumpas oyununu bozan savcı olarak büyük işler başaran, ilçede FETÖ'cülerin gerçek yüzünü ortaya çıkartan, mahkumların eğitiminden, uyuşturucu satıcıları ile mücadeleden toplumsal sorunların çözümüne kadar birçok konuda önderlik yapan, Başsavcı Musa Taşkan'ın büyük terfi alması ilçede "Fazlasıyla hak etti" olarak yorumlandı.
ELBİSTAN BAŞSAVCISI İDİ
Terfi ederek Alanya'daki görevinden ayrılacak olan Musa Taşkın yerine, Kahramanmaraş Elbistan Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Yasin Emre atandı. Kurul Müfettişi iken Elbistan'a ardından Alanya'ya Başsavcı olarak atanan Yasin Emre'nin bir hafta içinde göreve başlaması bekleniyor.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2810 Oy (%74)

  • Hayır : 962 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE

                  AYNA MAGAZİN