Alanya

Başkan Yücel'e afişli teşekkür

Başkan Yücel'e  afişli teşekkür

5 Eylül 2017 22:11
-A

+A

Toslak Sulama Birliği Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Selimoğlu mahalle halkı ve kendi adına Başkan Yücel'e teşekkür ederek hazırlattığı afişi Toslak girişine astırdı.
 
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in Alanya'nın kırsal mahallelerinde yaptığı çalışmalar takdir toplamaya devam ediyor. Alanya'nın Toslak Mahallesi'de bu çalışmalardan fazlasıyla nasibini alıyor. Yücel'in çalışmalarından oldukça memnun olan Toslak Sulama Birliği Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Selimoğlu mahallenin girişine dev bir afiş astırarak Başkan Yücel'e teşekkür etti.
Selimoğlu Başkan Yücel'in mahalleye yaptığı hizmetleri şu şekilde anlattı: 
"Düğün salonu, park, asfalt, 100 yılın yolu diye tabir edilen yollar, yine belediyenin en büyük hizmetlerinden biri olarak Toslak Mahallemizi tercih edip yapılan 90 dönümlük güneş enerjisi, 30 yıldır görülmeyen açılmayan yolların 3 yılda açılması, okulumuza verdiği her türlü yardım hizmeti için Başkan Yücel'e sonsuz teşekkür ediyorum." 
Selimoğlu'nun astırdığı afişte, "Alanya Belediye Başkanı Sayın Adem Murat Yücel'e, mahallemize yaptığı hizmetlerden dolayı mahallem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Toslak Sulama Birliği Kooperatif Başkanı." ifadeleri yer alıyor.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2887 Oy (%72)

  • Hayır : 1112 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE