Siyaset

Başkan Yücel, Bahçeli ve Soylu ile görüştü

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bir dönem Demokrat Parti'de birlikte siyaset yaptığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

Başkan Yücel, Bahçeli  ve Soylu ile görüştü

18 Ekim 2016 21:42
-A

+A

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bir dönem Demokrat Parti'de birlikte siyaset yaptığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti. Başkent Ankara’da önemli ziyaret ve görüşmeler gerçekleştiren Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, MHP Genel Merkezi’ni ziyaret ederek, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile görüştü. Genel Merkez’de Genel Başkan Yardımcıları ve parti yöneticileri ile de temaslarda bulunan Başkan Yücel, kısa süre önce annesini kaybeden Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ı da özel olarak ziyaret edip, başsağlığı dileklerini iletti. MHP Lideri Bahçeli ile yaptığı görüşme hakkında bilgi veren Başkan Yücel, “Genel Başkanımız, Alanya ile ilgili konu ve gündemleri yakından takip ettiğini belirtti. Alanya’nın ayrı ve özel bir yeri olduğunu söyledi ve Alanya’ya selam ve sevgilerini iletti.” dedi.
İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU’YA ZİYARET
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Meclis Üyesi Abdullah Öztürk, Demokrat Parti eski MYK üyesi Şevki Azakoğlu ve DP eski İlçe Başkanı Yaşar Uysal ile birlikte İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret etti. Yaklaşık 1 saat süren görüşmede Başkan Yücel, Bakan Soylu’ya yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Yücel; “Alanya’nın sorunları, belediyemizin çalışmaları ve projelerimiz hakkında Bakanımıza bilgi verdik. Kendisi Alanya’yı çok önemsediğini, Alanya ile ilgili konuların takipçisi olacağını söyledi. Nezaketle bizi ağırlayan Bakanımıza teşekkür ederim.” dedi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan sonra Alanya'ya yakın olan Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanı olmasının ilçe açısından önemine dikkat çeken Başkan Yücel, “Artık içimiz dışımız bir” şeklinde konuçtu.
Haberin Galerisi
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
recep darı 19 Aralık 2016 13:44

ya başkanım mhp bitiren vede sıfırlaman için uğraşan bu adamla niye bir araya geliyosun

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2844 Oy (%74)

  • Hayır : 974 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE