Yaşam

Başakşehir İlkokulları Arasında Atabek Koleji

Başakşehir İlkokulları Arasında Atabek Koleji

16 Şubat 2017 15:29
-A

+A


Eğitim ve öğretim hayatımızın her evresinde kendisini ön plana çıkaran kavramlardır. Hayatımızın her aşamasında bir şeyler öğrenir ve o öğrendiklerimizle yolumuza devam ederiz. Öğrendikçe gelişir, geliştikçe de büyürüz. Gelinen noktada, öğrenmenin yaşı yoktur mottosunun da ne kadar doğru bir deyim olduğunu görürüz.
İstanbul’un yeni yerleşim birimlerinden olan Başakşehir, toplu konut hamlesinin en yaygın olarak yapıldığı ilçe konumunda yer alıyor. Eğitimde bulunulan yerin demografik yapısı da çok önemli, yeni yerleşim yeri olması, genç nüfusun oldukça yoğun olması, okulların da kalite düzeyini direkt olarak etkileyecektir. Buradan hareketle hem devlet hem de özel teşebbüsle eğitim alanında hizmet veren kurumları özel olarak mercek altına almalıyız. Eğitim öğretim kadrosunu iyi incelemeli ve kararı ona göre vermeliyiz.

Kaliteli Eğitim için Atabek Koleji

Başakşehir ilkokulları eğitimin ilk başladığı kurumlardır. İlk eğitim ana kucağında başlasa da, olgun bir şekilde eğitim hayatı okullarda başlar. Okuma ve yazma programlarıyla geçilir ilk yıllar, sonralarda kendisini daha detaylı eğitim evrelerine bırakır. Bu aşamada ebeveyn olarak dikkat etmeniz gereken husus, okulun eğitim kalitesi olmalıdır. Çok basit bir düşünce mantığından hareketle şu söylenebilir, siz müşterisiniz ve en iyi şekilde hizmet almak sizin hakkınız, eğitimi tabi ki ticaretle paralel bir şekilde değerlendirmiyoruz sadece meseleye bu yönden bakarsanız, haklarınızın ne olduğunu kolaylıkla idrak edebilirsiniz.
Başakşehir ilkokulları arasında yer Atabek koleji, kaliteli eğitimi ön plana çıkaran bir eğitim kurumu olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Özel bir teşebbüs olması, kendine özgün bir eğitim kalitesini ortaya koyması, her açıdan rahat ve konforlu bir içselliği sizlere sunması, kurumu muadilleri arasında bir adım öne çıkarıyor. Kurum, en baştan başlayarak çocuğunuza bütün temel bilgileri empoze ediyor. Sıcak bir ortamda, sevgi ile verilen eğitimler, bilinçli bir toplumun yetişmesi için ön ayak oluyor.
Bu konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için http://www.atabekkoleji.com/basaksehir-ilkokullari/ adlı internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde yer alan bilgiler, konu hakkında sizlere yardımcı olacaktır. Eğitim ve öğretim ile alakalı olarak kafanızda yer eden bütün soruların cevaplarına site üzerinden erişebilirsiniz.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Kusursuz Cilt İçin Ottoman Body

Kusursuz Cilt İçin Ottoman Body

21:26 - 24 Nisan 2017

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

11:23 - 23 Nisan 2017

Banko Kuponlar

Banko Kuponlar

13:04 - 21 Nisan 2017

Yüzükler

Yüzükler

09:44 - 21 Nisan 2017

Çakmak Ve Sigara Çeşitleri

Çakmak Ve Sigara Çeşitleri

18:19 - 15 Nisan 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2560 Oy (%74)

  • Hayır : 918 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE