Yaşam

Arçelik Servis Hizmeti Bu Siteden Alınır

Günümüzde olmazsa olmaz teknolojik ürünler olan beyaz eşyalar, günlük ihtiyaçları karşılama ve evin daha fonksiyonel olmasını da sağlamaktadır.

Arçelik Servis Hizmeti Bu Siteden Alınır

3 Kasım 2016 14:05
-A

+A

Günümüzde olmazsa olmaz teknolojik ürünler olan beyaz eşyalar, günlük ihtiyaçları karşılama ve evin daha fonksiyonel olmasını da sağlamaktadır. İhtiyaçları karşılamada bir ihtiyaç haline gelen beyaz eşyalar her zaman için kullanılıyor olmalarıyla beraber bazı durumlarda arıza yapabilmektedirler. Göztepe Arçelik servisi olarak, ürünlerinizde ortaya çıkan arızaların giderilmesi adına sizlere her zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Teknolojik ürünler olan beyaz eşyaların gerek tamiri gerekse de bakımları uzman ellerde yapılmalıdır. Zira uzmanlarınca yapılmayan operasyonlardan sonra eşyalarda problem tekrar edebileceği gibi ayrıca farklı sorunlar da gözlenebilmektedir. Sahip olduğumuz güven ve kaliteyle beraber sizleri bu gibi sorunlarla asla karşılaştırmıyoruz.
Nokta Atışı Yapıyoruz
Arçelik markalı tüm beyaz eşyalarınıza yönelik yapacağımız çalışmalarda, Arçelik üzerine gelişmiş olan personelimizle beraber çalışmalarımızı bir disiplin içerisinde yürütüyoruz. Personellerimiz hedef odaklı olarak problem tespitlerini modern yöntemler kullanarak yaptıkları gibi ayrıca sorunun tam olarak ne olduğunu da sizlerle paylaşıyorlar. Her zaman için teknik donanımla birlikte servis hizmeti sağlayan çalışma arkadaşlarımız ürün hakkında problemi öncelikle sizlerden dinliyorlar. Göztepe Arçelik servisi olarak Arçelik eşyalarınızda meydana gelen problemin çözülmesi adına ilk olarak ustalarımız, ürünün içerisini açarak gerekli olan incelemeleri yaptıkları gibi ardından da soruna müdahale ediyorlar. Ürünlere hassas ve dikkatli bir şekilde yaklaşan ustalar, sorunu hızlıca tespit ettikleri gibi pratik ve en kısa süre içerisinde onarım işlemlerini gerçekleştirme konusunda da oldukça özeller.
Memnuniyet Odaklı Çalışıyoruz
Göztepe Arçelik servisi olarak, Göztepe bölgesinde bulunan siz değerli müşterilerimize en kısa süre içerisinde ulaşarak bunun yanında Arçelik beyaz eşyalarınıza en kısa zaman içerisinde çözüm üreterek sizlere yüzde yüz memnuniyet sağladığımız gibi güler yüzlü personellerimizle birlikte çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden günümüze kadar sağladığımız tüm hizmetlerde her zaman için nazik ve güler yüzlü bir hizmet politikasını benimsiyoruz. Arçelik beyaz eşyalarınızın tamir işlemini gerçekleştirdikten sonra sizler için 1 yıl süresiyle beraber garanti olanağını sağlıyoruz. Bizimle her zaman için iletişimde geçebileceğiniz gibi işlemler sonrasında teknik destek alabilmenizin de kapısını sizlere açıyoruz. Memnuniyet odaklı çalışmalarda her açıdan sizlere kusursuz bir hizmeti getiriyoruz.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2888 Oy (%72)

  • Hayır : 1118 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE