Yaşam

Antalya Rent A Car Sektörüne Taze Kan Oldu

Özellikle yaz aylarında turistlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Antalya gerek sahil kesimlerine olan ulaşım, gerekse yoğun kent yaşamı nedeniyle ulaşımda toplu taşıma araçları ile zaman kaybetmemek isteyenler tarafından tercih edilen araç kiralama hizmeti ile dikkat çekiyor.

Antalya Rent A Car Sektörüne Taze Kan Oldu

4 Kasım 2016 17:27
-A

+A

Özellikle yaz aylarında turistlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Antalya gerek sahil kesimlerine olan ulaşım, gerekse yoğun kent yaşamı nedeniyle ulaşımda toplu taşıma araçları ile zaman kaybetmemek isteyenler tarafından tercih edilen araç kiralama hizmeti ile dikkat çekiyor. Yeni model araçlarla filolarını güçlendiren Antalya rent a car firmaları, içinde bulundukları olumlu ve yapıcı rekabetle hem sektörün ilerlemesinde hem de Antalya’ya gelen turistlerin kaliteli hizmet almasında son derece önemli bir rol üstleniyorlar. Özellikle havalimanı içerisinde faaliyete geçen kiralama ofislerinde, uçaktan iner inmez talep edilen araçla yola devam etme avantajını da yakalayan firmalar, Hava yolunu kullanan turist ve iş adamları için de çözüm oldu.
Antalya Oto Kiralama Firmaları Kaliteleriyle Farklı
Oto kiralama sektöründe faaliyet gösteren firmaların yapısal olarak güçlü olmalarının yanında, araç parklarını da sürekli üst düzey modellerden oluşturmaları, hizmet verdikleri müşteriler tarafından daha çok tercih edilmelerine neden oluyor.  Özellikle üst düzey misafirlerin ağırlanması gereken durumlar için tercih edilen lüks sınıf araç kiralama hizmeti ile Antalya oto kiralama şirketleri kalitelerini de ortaya koyuyor. Sektörde adını kalite ile özdeşleştiren kuruluşlardan biri de, hizmete başladığı günden bu yana kalitesinden asla taviz vermeyen De Javu Rent A Car firması. Firma, binek araçlardan lüks araç kategorisine, hatta kalabalık grupların kiralama taleplerini yerine getirebilmek amacıyla minibüs kiralamaya kadar geniş bir segmentte hizmet veriyor. 
Araç Kiralama Antalya İçin Olmazsa Olmazlardan
Özellikle yaz sezonunda yakın çevrede yer alan sahil bölgelerine ulaşmak isteyen turistlerin hava yolu ile geldikleri Antalya’dan aynı konfor ile bekleme yapmaksızın tatil bölgelerine ulaşmak istemelerinin yanında, iş adamlarının toplantılar için de tercihi yine araç kiralamadan yana olmaktadır. Uluslar arası Antalya Altın Portakal Film Yarışması organizasyonu ile kente gelen yerli yabancı oyuncu ve yönetmen grupları da otellerine ulaşmak ve diğer organizasyonlar için kiralık araç taleplerinde bulunmalarının bir sonucu olarak araç kiralama Antalya için lüks değil ihtiyaç haline geldi. Araç kiralama hizmetinden siz de faydalanarak, yolculuğunuzda konforu yaşamak istiyorsanız dejavurentacar.com internet sitesinden dilediğiniz model aracı seçerek bağlantı yapabilir ve kiraladığınız araç ile havalimanında beklemeksizin yolunuza devam edebilirsiniz.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2453 Oy (%73)

  • Hayır : 890 Oy (%27)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE