Turizm

Anex’ten 5,5 milyon Rus turist öngörüsü!

"Bu yıl Rusya ve BDT ülkelerinden Akdeniz ve Ege'ye 5.5 milyon turist geleceğini öngörüyoruz" diyen Neşet Koçkar, bunun 1 milyonunu Anex Tour'un getireceğini söyledi.

Anex’ten  5,5 milyon  Rus turist öngörüsü!

30 Ocak 2017 20:39
-A

+AAnex Tour Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, 2017 yılında Türkiye'yi ziyaret eden Rus turist sayısının rekor kıracağını belirterek, ''Bu yıl Rusya ve BDT ülkelerinden Akdeniz ve Ege'ye 5.5 milyon turist geleceğini öngörüyoruz.'' ifadelerini kullandı.
Rusya'da düzenlenen bir etkinlikte konuşan Anex Tour Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçar, Sabah'tan Betül Alakent'in haberine göre 2017 yılında Rus turistte tüm zamanların en yüksek sayısına ulaşılacağını söyledi.
"Bu yıl Rusya ve BDT ülkelerinden Akdeniz ve Ege'ye 5.5 milyon turist geleceğini öngörüyoruz.'' diyen Koçkar, ''Bunun 5 milyonunu Ruslar oluşturur. Anex Tour olarak 1 milyonunu biz getireceğiz" ifadelerini kullandı.
Türkiye'ye dönük erken rezervasyon satışlarının 2015 rakamlarını 5'e katladığını belirten Koçkar, "Bu oran bize Rusların gerçekten Türkiye'yi özlediğini gösteriyor. Geçen yıl farklı ülkelere gitmek zorunda kalan Rus turistler bekledikleri hizmeti alamadılar. Çünkü en iyi hizmeti en uygun fiyata Türkiye sunuyor" diye konuştu.


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1100 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE