Güncel

ALKÜ 43 akademik personel alıyor

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) hem mevcut öğretim elemanı açığını gidermek, hem de yeni bölümlere öğrenci alabilmek için gerekli öğretim elemanı şartını sağlamak için 43 akademik personel alımı gerçekleştirecek.

ALKÜ 43 akademik personel alıyor

1 Ocak 2017 20:22
-A

+A


ALKÜ web sayfasında (www.alanya.edu.tr) ilan edilen akademik personel ilanları 7 öğretim görevlisi, 10 araştırma görevlisi ve 26 öğretim üyesi (Yard. Doç. Dr., Doç. Dr. ve Prof. Dr.) olmak üzere 43 kişiden oluşuyor. Öğretim görevlileri meslek yüksek okullarında, araştırma görevlileri ve öğretim üyeleri ise fakültelerde istihdam edilecek.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı, akademik personel alımlarının halen öğrencileri olan mevcut bölümlere ve programlara ilave olarak, ilk defa Eylül 2017'de öğrenci alınması planlanan Turizm Fakültesi - Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü, Spor Bilimleri Fakültesi - Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü, Mühendislik Fakültesi - Gıda Mühendisliği Bölümü (%100 İngilizce eğitim), Eğitim Fakültesi - İngilizce Öğretmenliği Bölümü, ALTSO MYO - İklimlendirme ve Soğutma Programı, ALTSO MYO - Emlak Yönetimi Programı, ALTSO Turizm MYO - Turizm Animasyonu Programı, Sağlık Hizmetleri MYO - İlk ve Acil Yardım Programı ve Gazipaşa MRB MYO - Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı için yapılacağını ifade etti. İlanlar ve başvuru detaylarına ALKÜ'nün www.alanya.edu.tr web sitesinden ulaşılabilir.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2854 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE