Magazin

Alanyalı Başkan Uysal oğlunun nikahını kıydı

Aslen Alanyalı olan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın oğlu Ahmet Uysal ve Feyza Yeşilnur düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi. Başkan Mevlüt Uysal’ın nikah memuru olduğu törende Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan şahit oldu.

 Alanyalı Başkan Uysal oğlunun nikahını kıydı

9 Ocak 2017 20:53
-A

+ABaşakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın oğlu Ahmet Uysal ve Feyza Yeşilnur Emin Saraç Kültür Merkezinde düzenlenen törenle dünya evine girdi. Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın nikah memuru olduğu törende gelin ile damadın şahitliğini Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan yaptı. Nikah töreni okunan Kuran-ı Kerim Tilavetiyle başladı. Ardından düzenlenen törenle Başkan Uysal, şahitlerin önünde oğlu Ahmet Uysal ve gelin Feyza Yeşilnur’un nikahını kıydı. Evlilik cüzdanını Anayasa Komisyon Başkanı Mustafa Şentop, gelin Feyza Yeşilnur’a takdim etti.
‘2023 HEDEFLERİNDE ASGARİ 3 TANE EVLAT BEKLİYORUZ’
Feyza Yeşilnur ve Ahmet Uysal’a mutluluklar dilediğini söyleyen Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Feyza artık bizim gelinimiz değil, kızımız oldu. Ben çiftimize mutluluklar diliyorum. Onların nezdinde paylaştığımız bu mutlu günde, Rabbim onlara ülkemizin daha huzurlu, daha güvenli ve başarılı olduğu dönemde inşallah sayıları üçten az olmayacak evlatlarını da görebilmeyi nasip etsin. İnşallah o günlerin arefesindeyiz. Ülkemiz bütün bu sıkıntılardan geleceğe daha bir umutla ve hedefe kitlenmiş bir şekilde kardeşlik duygularıyla yürüdü yürümeye devam edecek. Bizde ailede 2023 hedeflerinde asgari 3 tane evlat bekliyoruz” dedi.
“Bugüne kadar çok nikah kıydık ama en heyecanlısı bu olsa gerek”
Nikah öncesinde konuşma yapan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, “Bugün burada inşallah resmiyeti tamamlayacağız. Resmiyeti tamamlarken adettendir Büyükşehir Belediye Başkanımız nikahı kıyar. Ama İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ağabeyimiz dedi ki, ‘Evladınızın nikahını kıymak her zaman ele geçmez. Ben şahit olayım sen nikah kıy dedi’ ben Kadir Ağabey’e bu nezaketinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar çok nikah kıydık ama en heyecanlısı bu olsa gerek. Bu ilki inşallah 3 tane daha var. Onların nikahlarına heyecanımızı yenmiş olacağız” diye konuştu.
Siyaset, sanat ve iş dünyasından çok sayıda ismin katıldığı nikah törenin sonunda ise Uysal ve Yeşilnur aileleri tebrikleri kabul etti.
Haberin Galerisi
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Manga sahnedeydi

Manga sahnedeydi

20:23 - 19 Kasım 2017

Onur Oktar'lı akşam

Onur Oktar'lı akşam

20:21 - 19 Kasım 2017

Keyifli sohbet

Keyifli sohbet

20:21 - 19 Kasım 2017

Nerdek'te kutladılar

Nerdek'te kutladılar

20:19 - 19 Kasım 2017

Sayılı günler kaldı

Sayılı günler kaldı

20:10 - 19 Kasım 2017

Yine doldu taştı

Yine doldu taştı

20:43 - 6 Kasım 2017

Tunnel'de eğlendiler

Tunnel'de eğlendiler

20:41 - 6 Kasım 2017

Eğlenceli kermes

Eğlenceli kermes

20:39 - 6 Kasım 2017

ALSEV'in düğün sevinci

ALSEV'in düğün sevinci

20:38 - 6 Kasım 2017

Orman'dan hatıra

Orman'dan hatıra

19:19 - 30 Ekim 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2891 Oy (%72)

  • Hayır : 1152 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE