Güncel

Alanya’nın yeri apayrı

Başkan Yücel, Alanya’ya teşrif eden MHP Lideri Bahçeli’yi partinin genel merkezinde ziyaret ederek teşekkür etti. Bahçeli’ye 82 numaralı Alanyaspor forması ve Alanya’nın yöresel kıyafetlerini takdim eden Yücel, Bahçeli’nin nazarında Alanya’nın ayrı bir yerinin olduğunu söyledi.

Alanya’nın  yeri apayrı

2 Haziran 2017 19:08
-A

+A

 
BAHÇELİ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bir dizi resmi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti. Başkan Yücel, Ankara’da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Yücel, 3 yılda 304 milyon TL yatırımla Alanya’ya kazandırdığı 216 dev eser ve projenin toplu açılış ve temel atma töreni için 24 Mayıs’ta Alanya’yı ziyaret eden Bahçeli’ye teşekkür ziyaretinde bulundu. Bahçeli’ye, Başkan Yücel çeşitli hediyeler takdim etti. Yücel, Bahçeli’yi ziyaretinin ardından Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı da makamında ziyaret ederek teşekkürlerini sundu.

ALANYA’YA SEVGİ VE ŞÜKRAN
Ziyaretle ilgili açıklama yapan Başkan Yücel, “Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli, 24 Mayıs’ta Belediye hizmetlerimizin toplu açılış ve temel atma programına teşrif ederek bizleri onurlandırdılar. Bu programda yaptıkları konuşmalarla Alanya halkına verdikleri değer ve ayrıcalığı bir kez daha gösterdiler.  Biz de bu vesileyle Sayın Genel Başkanımızı makamlarında ziyaret ederek teşekkürlerimizi sunduk. Kendileri de her zaman, Alanya’nın nazarlarında ayrı bir yeri olduğunu belirtilerek, tüm Alanya halkına sevgi ve şükranlarını gönderdiler.” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2853 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE