Güncel

Alanya bu düğünde buluştu

Alanya bu düğünde buluştu

15 Ekim 2017 20:44
-A

+A

Alanyalı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, yeğeni Yusuf Uysal ile Hatice Kübra Koyuncu'nun nikahlarını kıydı. 
Genç çiftin Yalova'da yapılan düğünlerinde nikah şahitliklerini ise Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Antalya BŞB Alanya Hizmet Koordinatörü Hüseyin Güney yaptı.
İstanbul’un Alanyalı Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın eski Çıplaklı Belediye Başkanı olan ağabeyi Hasan Uysal, oğlu Yusuf'u evlendirdi. Yalova'da otel işletmeciliği yapan Yusuf Uysal, Hatice Kübra Koyuncu ile hayatını birleştirdi. Genç çiftin Yalova'da yapılan düğünlerine ise Alanya'dan çok sayıda davetli katıldı. Davetliler arasında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, eski Konaklı Belediye Başkanı Ali Şahin gibi isimlerin yanı sıra çok sayıda muhtarda vardı.  
ŞAHİTLER ALANYA'DAN 
Damadın amcası olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın kıydığı nikah töreninde, genç çiftin şahitliklerini ise 3 Alanyalı isim yaptı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Koordinatörü Hüseyin Güney, Yusuf Uysal ve Hatice Kübra Koyuncu'nun şahitliklerini yaptı. Ömür boyu sürecek mutlulukları için davetlilerin huzurunda 'Evet' diyen Yusuf ve Hatice, davetliler tarafından uzun süre alkışlandı.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2893 Oy (%71)

  • Hayır : 1195 Oy (%29)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE