Turizm

Alanya, Suntimes ile dünyaya tanıtıldı

Alanya, Suntimes  ile dünyaya tanıtıldı

19 Eylül 2017 20:31
-A

+A

Türkiye ve dünyanın pek çok noktasına uçan SunExpress Havayolları, her ay düzenli olarak yayınladığı Suntimes Dergisi’nin Ağustos-Eylül sayısında yolcularına Alanya’yı tanıttı.
Alanya’ya Türkçe ve İngilizce 5 sayfa ayıran dergi, “Bir Kültür Durağı Alanya” başlığıyla haberi sundu. Tarihi Tersane, Kızılkule, Tophane Mahallesi ve Alanya’nın kültür değerleri eski Alanya evlerinden çok özel fotoğraf karelerinin kullanıldığı haber, SunExpress’in tüm uçaklarına konuldu.
"ALANYA 2.400 YILLIK MİRASIYLA BİR KÜLTÜR DURAĞI”
Alanya Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından hazırlanan haberde, Alanya’nın tarihi, kültürel dokusu, Selçuklu Sultanı Alaeddin Keykubad ve turizm değerleri Suntimes okuyucularına tanıtıldı. “Bir Kültür Durağı Alanya” başlığıyla sunulan haber, “Alanya; güneşi, kumu, denizi, doğal güzellikleri, sanat etkinlikleri ve mutfağının yanı sıra Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerini yaşamış 2400 yıllık mirasıyla bir kültür gezisi için ilk durağımız olmaya aday”  cümleleriyle devam etti. 5 sayfada özetlenen Alanya, SunExpres okuyucularını görselleri ve içeriğiyle etkiledi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2846 Oy (%75)

  • Hayır : 974 Oy (%25)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE