Eğitim

AHEP, minik öğrencileri ağırladı

AHEP, minik öğrencileri ağırladı

29 Ekim 2017 20:08
-A

+A

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (AHEP) Sosyal Aktivite ve Sosyal Sorumluluk Topluluğu (SASST) öğrencileri birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Ketenlik İlköğretim Okulu’nu ve Alanya Bahçeşehir Koleji’ni üniversitede ağırladılar.
Alanya HEP Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet D. Öner’in öğrencilerle sohbeti, açılış konuşmaları ve SASST ile Ketenlik İlköğretim okulu işbirliği ile düzenlenen resim yarışması ödüllerinin verilmesinin ardından Bahçeşehir Koleji Tiyatro Grubu öğretmenleri Hasan Çağdaş Kılıç’ın önderliğinde hazırladıkları Cumhuriyet’in Kuruluşu konulu oyunlarını sergilediler.
Ardından topluluk öğrencileri Ketenlik İlköğretim Okulu'ndan gelen öğrencilerle birlikte Alanya Atatürk Evi’ni ziyaret ettiler.
Alanya HEP Üniversitesi Sosyal Aktivite ve Sosyal Sorumluluk Topluluğu Akademik Danışmanı Arş. Gör. Şebnem Köseoğlu ve Başkanı M. Berke Sivri yaptıkları açıklamada “Cumhuriyetin kuruluşunun 94. Yılını minik dostlarımızla birlikte kutladığımız için oldukça mutluyuz. Bizlere öğretilen değerleri ileri nesillere aktarmaya devam edeceğiz” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2891 Oy (%72)

  • Hayır : 1146 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE