Siyaset

Ağızından farklı karnından farklı konuşanlarıda biliyoruz;

Alanya Ülkü Ocakları bir açıklama yaptı. Açıklamada Memleketi Canımız Pahasına Koruyacağımızdan kimsenin Şüphesi olmasın! Heveslenenler inden heveslerini kursaklarında bırakacağız! dendi.

Ağızından farklı karnından farklı konuşanlarıda biliyoruz;

2 Temmuz 2017 14:45
-A

+A

5 Bin Yıllık Türk Geleneği ile Yoğrulan 1400 Yıllık İslam Mirasını omuzlarında Taşıyan,Allah Davası Memleket Sevdası için canınını seve seve verip idam sehpalarına başı dik çıkan yıllarca gençliğini hücrelerde solduranların Emaneti ve Şanlı Mirası bugün bizim ellerimizdedir.Allah'ın izniyle Canımız Pahasına Koruyacağımızdan kimsenin Şüphesi olmasın!Heveslenenlerinden heveslerini kursaklarında bırakacağız!

Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Tarihini bilmeyenler ihtilallerden, hücrelerden ve Siyasi operasyonlardan Nasıl Alınının akıyla çıktığını bilmeyenler, tek Kalsakta Hak Bildiğimizi Söylemekten çekinmediğimizi anlamayanlar.Milliyetçi- Ülkücü Hareketi Sadece bir Siyasi organizasyon olarak görenlere Hatırlatmamız o dur ki; Ülkücü Hareketin Bir eli Doğuda bir eli Batıda Kutlu Bir cepheyi tutmaktadır.
Son Dönemde de Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Temel değerlerini dinamitlemek isteyen adi fetö terör örgütünün siyasi Operasyonuyla karşı karşıya kalmış Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Lideri ve Ona inan Dava Arkadaşlarımız, onurlu ve haklı bir mücadele vermiştir.
Buna karşın Fetö örgütünün bilerek veya bilmeyerek trenine binmiş herkese ilk ve son uyarımızdır!
Herkes Aklını başına almalıdır ,Klavye önünde sosyal medyadan işkembeden sallayarak hadsizlik etmemelidir!
Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Temsil makamından biri olan Ülkü Ocakları Lider,Teşkilat ve Doktrin çizgisinde canı pahasına bedeli ne olursa olsun mücadelesini sürdürecektir.Ülkü Ocaklarının kapısından içeri girmeyenler Ülkücü Hareket adına konuşmasınlar!
Niyeti kötü olan Milliyetçi-Ülkücü Hareketi yaralamaya çalışan, Mücadelesini akamete uğratmaya çalışan herkesle her Platformda mücadele vereceğimizi Kamuoyuna saygıyla duyururuz.
Kahrolsun Şer Odakları Yaşasın Ülkü Ocakları!
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1106 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE