Alanya

AESOB’dan üyelerine sağlık protokolü

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB), üyeleri ve 1.derecede yakınlarına yönelik sağlık protokolü imzaladı.

AESOB’dan üyelerine sağlık protokolü

7 Haziran 2017 21:39
-A

+A

AESOB binasında gerçekleştirilen protokolü AESOB’a bağlı oda üyeler ve 1.derece yakınları adına Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere ve Özel OFM Hastanesi Başhekim Dr. Cem Mutlu imzaladı. Protokolle, SGK, emekli sandığı, Bağ-Kur güvencesi olan ve sosyal güvencesi olmayan, AESOB bağlı esnaf odaları üyeleri ve 1.derece yakınlarına indirim imkânlarını kapsıyor. Hastanenin cari fiyatları üzerinden sosyal güvencesi olan esnaf ve yakınlarından, laboratuvar tetkiklerinde yüzde 15, Radyolojik tetkiklerde yüzde 15, ameliyat ve yataklı tedavi işlemlerinde yüzde 20 imkanı sağlanırken, sosyal güvencesi olmayan esnaf ve yakınlarına ise yüzde 20 indirim yapılacak.
AESOB’un imzaladığı protokolle ilgili açıklama yapan AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “üyelerimiz ile 1.derece yakınları, sağlık hizmetlerinden eksiksiz bir şekilde yararlanacaktır. Üye kartı ve resmi kimlik belgesi ile hastaneye başvurarak hizmetlerini alabileceklerdir. Birlik olarak, üyelerimizin her alanda en iyi şekilde hizmet alabilmeleri için gayret gösteriyoruz” dedi. İmzalanan protokolle ilgili detayları aktaran Başkan Adlıhan Dere, “Bu sözleşme imza tarihinden itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir. İmzalanan bu protokol Birliğimize, bağlı odalarımızın üyelerine ve 1. derecede yakınlarına hayırlı olsun” diye konuştu.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Tuna'dan 4T stratejisi

Tuna'dan 4T stratejisi

20:09 - 20 Ağustos 2017

İlk gününde  rekor kırdı!

İlk gününde rekor kırdı!

20:03 - 20 Ağustos 2017

Turizmin nasıl  geçtiği ortada

Turizmin nasıl geçtiği ortada

19:33 - 18 Ağustos 2017

Kurban satış  yerleri belirlendi

Kurban satış yerleri belirlendi

19:30 - 18 Ağustos 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2770 Oy (%74)

  • Hayır : 951 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE

                  AYNA MAGAZİN