Alanya

‘Yaşlılar bizim başımızın tacı’

Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven ve Alanya Gönüllüleri, Alanya Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

‘Yaşlılar bizim  başımızın tacı’

15 Kasım 2016 22:38
-A

+A

Alanya Gönüllüleri, yapmış oldukları ziyarette, huzurevi sakinlerinin hem gönlünü, hem hayır duasını aldı. Huzurevi sakinleri ile yakından ilgilenen Ceylan Tanrıseven, Huzurevi sakinleri ile bol bol sohbet ederek, “Sizler bizim her zaman baş tacımızsınız” dedi.
‘ALLAH YAŞLILARIMIZI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN’
Ceylan Tanrıseven yapmış olduğu değerlendirmede şunları kaydetti; “Zaman zaman huzurevi sakinlerini ziyaret ederek sorunları ile yakından ilgilenmeye çalışıyoruz. Kaymakam Bey, yaşlılarımızın Huzurevi’nde huzurlu bir hayat sürdürmeleri için elinden gelen gayreti gösteriyor. Yaşlılar bizim başımızın tacıdır. Allah yaşlılarımızı başımızdan eksik etmesin.”
ZİYARET EDENLERDEN DUACIYIZ
Alanya Gönüllülerinin ziyaretinden dolayı memnun olduklarını dile getiren Huzurevi sakinleri, “Ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduk. Kaymakam Beyde bizleri hiç yalnız bırakmıyor, sürekli bizleri ziyaret ederek halimizi hatırımızı soruyor. Ziyaret edenlerden duacıyız” dediler.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2850 Oy (%74)

  • Hayır : 976 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE