Siyaset

'Üç Hilal hanelere aydınlık saçacak!'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Kadın Kolları, yeni yönetimini belirledi. Kadın Kolları Başkanı Sevim Bulut, "Vatandaşlarımızda mutsuzluk hakim olmuş durumda. Vatan kaygısıyla dolu Alanya da bu durumdan nasibini almıştır. Üç hilal de bu hanelere pencereden girerek aydınlık saçacaktır" dedi.

'Üç Hilal hanelere  aydınlık saçacak!'

25 Ekim 2016 23:46
-A

+A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Kadın Kolları, yeni yönetimini belirledi. Kadın Kolları Başkanı Sevim Bulut, "Vatandaşlarımızda mutsuzluk hakim olmuş durumda. Vatan kaygısıyla dolu Alanya da bu durumdan nasibini almıştır. Üç hilal de bu hanelere pencereden girerek aydınlık saçacaktır" dedi.

Geçtiğimiz günlerde MHP Kadın Kolları Başkanı seçilen Sevim Bulut, yönetimini dün gerçekleştirilen toplantıda açıkladı. Toplantıya MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, MHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Dinçer ve çok sayıda kişi katıldı. Programın açılışında konuşan Bulut, "Biz kadın kolları olarak ilçe yönetimimizle birlikte Alparslan Başbuğ'un önderliğinde dürüst, çalışkan bir şekilde partimizin ilke ve amaçları doğrusultısında çalışmak üzere bir araya geldik. Vatandaşlarımızda mutsuzluk hakim olmuş durumda. Vatan kaygısıyla dolu Alanya da bu durumdan nasibini almıştır. Üç hilal de bu hanelere pencereden girerek aydınlık saçacaktır. Biz de bu uğurda çalışmak üzere bir araya geldik. Bu yolda bize en büyük desteği verecek tüm MHP'lileri teşekkür ediyorum" dedi.
'BU EKİPTEN ŞÜPHEMİZ YOK'
İl Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Dinçer de, "Allah yeni kurulan bu yönetimi utandırmasın. Bu ekibin en iyi şekilde çalışacağından şüphemiz yok. İlimizdeki ilk yapılanmayı yapan Mustafa Türkdoğan başkanımıza da teşekkür ederiz. Tüm yapılanmalar tamamlanıp en kısa sürede faaliyetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz" diye konuştu.
'KADINLAR SİYASETTE OLMALI'
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise, "Teşkilatımıza teşekkürlerimi ve tebriklerimi sunuyorum. Hayatın her yerinde olduğu gibi kadının siyasette de olmasından yanayım. Kadının olduğu yerde her şey olur. Mutlu insan sayısının daha da artması için çalışacak bu ekibe başarılar diliyorum" dedi.
'CENNET ANALARIN AYAKLARININ ALTINDA'
MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan da şu açıklamaları yaptı: "Peygamberimizin 'Cennet anaların ayaklarının altındadır' sözünden yola çıkarak buradaki bütün analarımıza, bacılarımıza buraya geldiği için teşekkür ediyorum. Sevim Bulut hanıma da başarılar diliyorum. Sağolun varolun katılımınızdan dolayı bir kez daha teşekkür ederim. Allah çıkılan bu kutlu yolda bizleri utandırmasın herkese başarılar diliyorum."

İŞTE YENİ YÖNETİM
Sevim Bulut
Hayrünnisa Ataman
Ayşenaz Ünlü
Fatma Bulut
Dilek Tutkun
Bahar Çolak
Funda Öğüç
Saime Erdem Boz
Adile Görgülü
Fatma Kızılarslan
Meryem UtKu
Hatice Cantürk
Aysun Değirmenci
Nilüfer Yıldırım
Azize Bağışlar
Gülten Yenialp
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2447 Oy (%73)

  • Hayır : 889 Oy (%27)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE