Alanya

‘Tüm gayretimizle çalışıyoruz’

‘Tüm gayretimizle çalışıyoruz’

19 Eylül 2017 20:10
-A

+A

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, batı bölgesi muhtarları ile Konaklı Mahallesi’nde bir araya geldi. Muhtarların sorunlarını dinleyen ve bölgeye yapılacak yatırımları anlatan Başkan Yücel, “3 yılda 2 kat büyüyen yatırım bütçemizle halkımıza verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Halkımızın daha kaliteli, daha huzurlu, daha güvenli yaşaması için tüm gayretimizle çalışıyoruz.” dedi.
 
Mahalle muhtarları ile sık sık istişare toplantılarında bir araya gelen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Konaklı Mahallesi’nde batı bölgesi muhtarları ile sabah kahvaltısında buluştu.  Bölge muhtarlarının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Yücel, mahallelere yapılan yol, asfalt, okul tadilatları gibi planlanan rutin çalışmalar ile mahallelere yapılacak büyük proje ve yatırımlarla ilgili muhtarlara bilgi verdi.
YATIRIM BÜTÇESİ 3 YILDA 2 KAT ARTTI
Alanya Belediyesi’nin yatırım bütçesini 3 yılda 2 kat arttırdıklarını kaydeden Belediye Başkanı Yücel, bütçenin önemli kısmını sosyal projelere ve yeni proje yatırımlarına ayırdıklarını belirtti.  Başkan Yücel, sınırlı kaynaklarla çok büyük hizmetler yaptıklarını ve hizmetleri arttırarak devam ettireceklerini söyledi.
 “ASFALT PLENTİ BU AY SONUNA KADAR FAALİYETE GEÇECEK”
 “Halkımızın huzur ve güveni için söz verdiğimiz projeleri ve hizmetleri bir bir hayata geçiriyoruz” şeklinde konuşan Başkan Yücel, Oba Mahallesi’nde kurulan Asfalt Plenti’ni bu ay sonuna kadar faaliyete geçireceklerini açıkladı. Muhtarların asfalt taleplerine de yanıt veren Başkan Yücel, “Asfalt Plentimiz faaliyete geçtiği zaman belde mahallelerimizde sadece sıcak asfalt yapacağız. Kendi asfaltımızı kendimiz üreteceğiz ve kapasitemizi 3 kat arttıracağız. 10 günde döktüğümüz asfaltı 3 günde dökeceğiz. Sizlere çok daha hızlı, çok daha kaliteli hizmet vereceğiz.” dedi.
GÜNEY VE KONAKLI’YA DÜĞÜN SALONU
Batı Bölgesi’nde Konaklı ve Güney Mahallelerinde yapılacak düğün salonlarının müjdesini de veren Belediye Başkanı Yücel, “Güney Mahallemize yapacağımız düğün salonumuzun projesini hazırladık. Şu an ihale aşamasında. Konaklı Mahallemize kazandıracağımız düğün salonunun da projesi hazırlanıyor. İnşallah bu iki düğün salonunu en kısa zamanda temelini atıp, bölge halkımızın hizmetine kazandıracağız.” dedi.
BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
Toplantı sonrasında Orhan Köyü Dernek Başkanı Mustafa Korkmaz, hizmetlerinden dolayı Başkan Yücel’e teşekkür plaketi sundu.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2920 Oy (%67)

  • Hayır : 1423 Oy (%33)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE