Siyaset

‘Terbiyeme yakışmaz’

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, kamoyunda kendisi hakkında AK Parti İlçe Başkanı olacağıyla ilgili söylentiler üzerine bir açıklama yaptı. İlçe başkanlığı talebinin olmadığını belirten Uludağ, kendisine verilecek her türlü görevi kayıkı ile yapmaya da hazır olduğunu ekledi.

‘Terbiyeme yakışmaz’

13 Kasım 2016 20:17
-A

+A

Yazılı bir açıklama yapan Uludağ'ın açıklaması şöyle: “Kamuoyunda birkaç gündür hakkımda yazılan ve dillendirilen AK Parti İlçe Başkanlığı konusunda gördüğüm lüzum üzerine açıklama yapma gereği duydum. Malumunuz üzerine ben AK Parti Alanya Teşkilatı'nın kurucularından yıllarca belde başkanlığı yapmış ve 2009-2014 yılları arasında da belediye başkanlığı yapmış bir kardeşinizim. Belediye başkanlığım bittiği zaman 2014 yılında parti teşkilatımız ve siyasi büyüklerimiz koordinatör yardımcılığı görevini şahsıma uygun gördüler. Şahsıma layık görülen bu önemli görevi iki buçuk yıldır köylüsü-kentlisi, partili-partisiz her kesimle sevgi ve kardeşlik çerçevesinde yerine getirmek için gece gündüz çalışarak bu görevi en uygun şekilde yerine getirmeye gayret ettim.
İLÇE BAŞKANLIĞI TALEBİM OLMADI
Bana güvenenleri mahcup etmemek ve AK Parti belediyecilik anlayışının bir temsilcisi olarak 24 saat hizmet esasına göre çalıştım. Tüm bu saydığım hizmetlerde bulunurken en önemli misyonum teşkilatımda gelmiş geçmiş görev alan ve halen görevde olan tüm dava arkadaşlarımıza örnek, önder olmaya, kardeşlik, ağabeylik yapmaya ve onların hizmetkarı olmaya gayret ettim. Hasılı kelam bu zamana kadar ilçe başkanlığı konusunda ne parti büyüklerime, ne de dava arkadaşlarıma 'Ben ilçe başkanı olmak istiyorum' diye bir beyanda bulunmadım. Mevcut İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu görevde iken böyle bir çalışma yapmak almış olduğum aile ve siyasi terbiyeme yakışmaz. Önemli olan davanın ve AK Parti Teşkiları'nın bekasıdır, gerisi teferruattır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da benim düsturum ve duruşum teşkilatımız ve siyasi büyüklerimiz tarafından bana verilen ve verilecek olan tüm görevleri layıkıyla yapmak ve yerine getirmektir."
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Hayri belen 15 Kasım 2016 12:41

Abi süper olur.sizin tejrubeniz yüksek.

Cevapla
CHP çalışmalara hız verdi

CHP çalışmalara hız verdi

20:57 - 21 Şubat 2017

'Yeni bir bahar başlayacak'

'Yeni bir bahar başlayacak'

20:56 - 21 Şubat 2017

Alanya DSP moral depoladı

Alanya DSP moral depoladı

20:52 - 21 Şubat 2017

'KKTC milli meselemizdir'

'KKTC milli meselemizdir'

20:51 - 21 Şubat 2017

Paşayeva'dan anlamlı ziyaret

Paşayeva'dan anlamlı ziyaret

21:23 - 20 Şubat 2017

'Demokraside küsmece olmaz'

'Demokraside küsmece olmaz'

20:22 - 20 Şubat 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2490 Oy (%73)

  • Hayır : 903 Oy (%27)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE